Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mára nem vártam, de megjött....

Mára nem vártam, de megjött. Ellenben tegnap óta nagyok a melleim és mára még nagyobbak lettek, mint tegnap! Ilyen még soha nem volt. Érdemes a vérzés ellenére pár nap múlva tesztelni vagy engedjem el ezt a hónapot?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 16:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én nem találkozok gyakran semmi hasonlóval, kénytelen vagyok itt olvasgatni és elhinni, amiket mások írnak.

Hidd el én is jobban érezném magam, ha nem lenne semmi tünetem és lépnénk tovább a következő ciklusra.

2021. máj. 16. 17:17
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy teszttől megnyugszol, akkor csináld meg és kész...
2021. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%
🤦🤦🤦
2021. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%

Hát figyelj én többször véreztem az első trimeszterben, és ez egyáltalàn nem olyan mint mikor rendesen megjön.

Nekem amikor 1 hete késett akkor volt egy kevés vér, majd rá egy hétre megint egy kicsi. Amikor a második menstruációmnak kellett volna kimaradni akkor reggel ijesztő mennyiségű vér volt a wc-ben pisilés után, de mire felöltöztem és elindultam a kórházba, se híre se hamva nem volt vérnek.Azóta sincs semmi, már félidőn túl vagyunk.

Szerintem ha rendesen megjött, akármilyen tüneted is van, nem vagy terhes. De drukkolok hogy a következő hónap sikeres legyen!

2021. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kémiai terhesség volt, nem sikerült megtapadni.

Nekem 2 hónapja ez van és megjön időben, csak onnan tudom hogy korán tesztelek, + a tesztem mensi előtt 4 nappal, de nem erősödik, és meg is jön.

2021. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Megjött. Nekem volt terhesség alatt hematomám. Pokolian fájt. De nem egyből alakult ki, szóval a menstruáció kimaradása ugyanúgy megvolt.
2021. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Létezik aki rendesen menstrual terhesség alatt is. Van erről tv műsor is.

TLC —-> nem tudtam, hogy terhes vagyok

2021. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül van róla tv műsor...

100 millióból összeszedtek 20at, itt meg minden második kérdező ezzel dobálózik, hogy van ilyen. Ja, 10.000ből 1 max.

2021. máj. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

18-as, az lehet, de mi van ha pont o az az 1? :D

Amúgy az ilyen gyakoris kérdéseket mar én is unom. Egyszerűbb lenne ha vennének digitális tesztet, ami kicsit drágább (3000-5000 ft), de legalább biztos megmondja. Esetleg nőgyógyász.

2021. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Annyira be vagy golyózva, így akarsz gyereket? Mi nem világos? Megjött a menzeszed, nem vagy terhes. Hiába beszéled be magadnak és győzködsz mindenkit, ettől csak még eszelősebb leszel. Bár már ennél jobban?..
2022. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!