Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek pajzsmirígy alulműködés...

Akinek pajzsmirígy alulműködése van, kb. hány hetesen kellett emelni a gyógyszer adagját? Megyek majd orvoshoz, csak kíváncsi lennék előre.

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csináltass sos egy tsh szint nézést és a lelettel menj a dokihoz minél előbb.Én múlthéten már voltam,5 hetesen,kontrolra 2hónap múlva kell menjek.

Hamar menj el mert nekem már volt vetélésem a nem jo tsh szint miatt.

Ha kell tudok adni számot,ahol még aznap megvan a a hormon eredmény.Fizetős,de szerintem megéri.

2009. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 9 hetesen mentem dokihoz, akkor emelte meg a gyógyszeradagom. 2,5hónap múlva kell visszamennem kontrollra (a héten).

16 hetes kismama

2009. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok a 24.hétben,ezen a héten megyek már harmadszor vérvételre,de az elsö kettö eredményem végig jó volt,nem kellett emelni a gyógyszeradagomon.L-Thyroxint szedek 50 mg-osat.Két havonta nézik a vért.
2009. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, most vagyok 8 hetes, a héten megyek laborba, utána a dokihoz. Remélem, hogy még nem késtem el semmivel.
2009. márc. 2. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor megtudtam hogy baba van, rögtön egy tsh vérvételre kellett mennem, és alapból meg lett emelve a gyógyszer. Euthyrox 75-öt 100-ra.
2009. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!