Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fúvós hangszer és terhesség -...

Fúvós hangszer és terhesség - mennyire összeegyezthető a kettő?

Figyelt kérdés

Szervusztok, az a helyzet, hogy fagottozni tanulok, maholnap megszerzem az MA diplomámat. Pár hete kiderült, hogy terhes vagyok. Sajnos elég rosszul is vagyok hozzá, úgyhogy mostanában nagyon keveset gyakorlok, ami nem jó.

A kérdésem orvosokhoz vagy olyan anyákhoz szól, akik rendszeresen játszanak fúvóshangszeren. Egész terhességetek alatt gyakoroltatok vagy csak az első hónapokban? Kevesebbet vagy ugyanannyit fújtatok?



2021. máj. 16. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Nyugodtan, akár a terhesség végéig! Nem árt a magzatnak.
2021. máj. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Itt sok orvos van..😅


Majd te érzed hogy jó neked, (engem a világból ki lehet kergetni ilyen hangszerekkel) a gyerekre nezve semmi jelentősége.

2021. máj. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Max a végén nehezebb a levegővétel, mert a baba nyomja, a belső szerveidet
2021. máj. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy az utolsó mondja. Nekem kb a 6. hónapig ment, utána egyre nehezebben vettem a levegőt, illetve nem is tudtam akkorát venni. Már nem élveztem, inkább kellemetlen volt. De ha te bírod, a babának nem ártasz vele.
2021. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!