Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukrom 0 perces...

Terheléses cukrom 0 perces 3,6; a 120 perces pedig 3,9 lett. Ez jónak számít még?

Figyelt kérdés
Járvány miatt nem lehetett ott maradni így lassabb tempóban kénytelen voltam haza menni majd vissza. Viszont otthon pihentem végig.
2021. máj. 18. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alacsonynak mondanám mindkét értéket.
2021. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is alacsonynak gondolom.

5 körül kéne lennie, de 7 alatt.

2021. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor mi a teendő? Diétáznom kell? A leleten nincs semmivel megjelölve h - jellel mikor alacsony vmi érték.
2021. máj. 18. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy ez inkább azt jelenti, hogy nem eszel eleget. Vagy már cukorbetegeknél fordulhat elő terhesség alatt az alacsony vércukorszint. Megfelelő étrendet csinálj mindenképp, szerezz egy cukormérőt is. De ezt az orvos tudja majd neked megmondani.
2021. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat napi rutinom az az h már reggel 6kor reggelizek. Lehet azért esett le ennyire. Bár rosszul nem voltam délelőtt pedig terhelés miatt csak fél 11kor tudtam először enni. Cukorbeteg nem hiszem h vagyok mert novemberben volt 3 pontos terhelésem mikor elkezdtük a kivizsgalast miért nem jön a baba és akkor rendben volt a cukrom, inzulinom. Decemberben pedig már nem jött meg
2021. máj. 18. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen voltam terhesen, az összes éhomi cukrom nagyon alacsony volt, a terhelésen is. Nem tudom az okát, az biztos hogy alapból is inkább az alsó tartományban volt mindig is a cukrom gyerekkorom óta. Cukorbetegségnek vagy IR-nek soha nem volt nyoma, a terhességem is könnyen összejött és tökéletesen problémamentes volt, normális súlyú gyerekkel.


Szóval szerintem nincs gond.

2021. máj. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remelem nálam se lesz gond. Jovoheten megyek vele dokihoz.
2021. máj. 19. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!