Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukor, ez ugye jó...

Terheléses cukor, ez ugye jó eredménynek számít?

Figyelt kérdés

Glucose 4,5 mmol/L 3,8 - 6,0 Valid

30 perces glucose 7,8 mmol/L Valid

60 perces glucose 6,6 mmol/L Valid

90 perces glucose 6,1 mmol/L Valid

120 perces glucose 5,7 mmol/L Valid


2013. jan. 9. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó :) Főleg hogy folyamatosan csökkent, bárcsak az enyém is ilyen lenne! Az enyém a 120 perc után 8,5 úgyhogy most diétáznom kell, ha jól emlékszem 7ig jó
2013. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál...nos azért is tettem fel ezt a kérdést mert magamnak nem akartam elhinni hogy jó lett,tudod kellett egy kis megerősítés;)
2013. jan. 9. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Hidd csak el, én meg irigykedek kicsit :)

Boldog babavárást!

2013. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy kis odafigyelés és neked is jobb lesz....habár írom ezt én aki nem figyel oda,sőt karácsony révén sok volt a nasi is,ezért is féltem hogy magas lesz a cukrom...minden jót neked is;)
2013. jan. 9. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer is csináltak, és először hasonló lett mint a tied, másodszor meg ez... pedig nem is kívántam az édeset, most meg hogy tudom...?! :) De mindent a babáért!
2013. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nagyon jó eredmény! Nekem a 120 perces 9,2 lett, de diétával (180g CH) 7 alatt tudtam tartani a cukrot!

2013. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Első!

7,8-g jó a terheléses. A "sima" napi (étkezés után 60 perc) méréseknél jó, ha 7 alatt van (legalábbis nekem ezt mondták)!

2013. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!