Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgás vagy folyás?

Magzatvíz szivárgás vagy folyás?

Figyelt kérdés

sziasztok. 24hetes vagyok. Tegnap vettem észre hogy több a folyásom.. Viz szerű.. Elgondolkodtam azon, hogy lehet a magzatvíz az😣 Nem tudom eldönteni..nem fáj semmim

Próbáltam ezt a papir törlőkendő teszetet. Oda tettem vartam 15percet, és a felszíne nedves volt a papírnak. De nem ázott át. Volt már valaki így?


2021. máj. 19. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szülésznő azt mondta, feküdj bugyi nélkül lepedőre. Ha fél óra múlva nedves a lepedő, akkor az nem folyás.
2021. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a szülésznő anno hogy 4-5 réteg wc papír ha csutkara atazik 10-15 perc alatt akkor az víz.
2021. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Halistennek nincs annyi korántsem☺
2021. máj. 19. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy felálltam és jött egy nagyobb addag cucc. Meg is ilyedtem, de nem víz volt, hanem sima folyás, ami normális (ha nincs szaga, színe).
2021. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beautygirl97 válasza:

Nekem ilyen először 33hetesen volt, nagyon beparáztam én is, próbáltam a wc papíros módszert, persze akkor semmi. Bementem a dokimhoz, megnyugtatott, hogy nincs gond, és ajánlott egy speciális betétet ami kimutatja a magzatvízszivárgást színváltozással. Én a Rossmannban vettem Prima-t, abban 5 db van,kb 8000körül de lehet patikában is kapni Loritant.Ja és egyébként azóta is tapasztalok vízszerű folyást, pár ilyen betétet elhasználtam de mindig negatív volt. Az én véleményem, hogy biztonság kedvéért doki és utána otthonra ilyen betét. :)

Jó babavárást!

35+4 hkm

2021. máj. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rossmannban kapható Prima betétet ajánlom énis

21 illetve 24.héten tapasztaltam nagyobb mennyiségű vizes folyást.

A betét nem szinezodott el

Azota a 36.hetbe vagyok 😊

Nem olcso,de nekem megérte az árát mert megnyugtatott és tényleg megbízható!

2021. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!