Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematoma 15 hetesen. Meddig...

Hematoma 15 hetesen. Meddig ürül még?

Figyelt kérdés

Közel 2 hete kezdődött. Egyszer elöntött a vér. Azóta pár napig semmi, aztán törlèsnèl megint jön egy kevés barnásas vér, aztán egy napig megint semmi és újra.

Idegileg felőröl már! Mire megörülök,hogy végre vége, akkor megint olyan lesz a wc papír. Nagyon féltem a kicsi babámat.

Rettegek már elmenni Wc-re.

Járt már így valaki közületek?

Pozitív tapasztalat érdekelne!


2021. máj. 21. 05:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! 6 és 9. hét között volt hematómám, ami 10. hétre kiürült. Feküdtem 3 hetet, remélve, hogy felszívódik, végül kiürült. Én rengeteget görcsöltem is.. Progeszteront és sok magnéziumot szedtem. Minden rendben volt utána és most is, remélem így is marad. 🙏 Most vagyok a 21. hétben. Minden rendben lesz veletek is! !
2021. máj. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hematoma ürülèse milyen színű volt? Nekem azt mondták barna, darabos,alvadèkosnak kell lennie,de nekem nem olyan. Néha narancsos-barnás, aztán pirosas, aztán sárga. Teljesen változó.
2021. máj. 21. 06:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem három hét alatt szívódott fel, nem igazán ürült, igazából egyszer tapasztaltam barnás folyást. A dokim viszont azt mondta, hogy nem baj, ha ürül, sőt, az jót jelent. Pihenj nagyon sokat, ne erőltesd meg magad, és bár nagyon nehéz, próbálj nem stresszelni, azzal csak ártasz. 16 hetesen azért kisebb az esélye, hogy valami gond legyen. Szorítok Nektek, jó egészséget!
2021. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!