Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második terhességénel...

A második terhességénel kisebb pocak?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves fiam. Vele kilóra ugyan annyival kezdtem a terhességet, mint most.

Most a 22.héten járok, 1kg plusszal (fiammal 4nél jártam ezen a héten)


Ma vettem elő a terhes pólokat, hát amit fiammal 20hetesen mar imádtam, mert tök jól látszott a pocakom, na az most lebeg rajtam még.

Képeket csináltam minden héten, ahhoz képest is jóval kisebb. Most lányt várunk.


Eddig mindenkitől csak azt hallom, ez lehetetlen, mert az első után mas a hasizom, tuti csak beképzelem, mert pont fordítva szokott lenni


2021. máj. 28. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem minden terhesség egyforma. Nekem az első terhességem álom volt. Nem volt hatalmas hasam, nem vizesedtem, nem hánytam. A második terhességemnék olyan nagy hasam volt, hogy az 5-6. hónapban azt hitték, hogy 9 hónapos terhes vagyok, vizesedtem, szédültem, végig hánytam a terhességet.
2021. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül lesz nagyobb a has. Hülyeség. Van, akinek kisebb, van, akinek megközelítőleg ugyanakkora.
2021. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alkatfüggő, hogy kinek milyenek a terhességei.

Van, akinek kisebb, van, akinek nagyobb a második terhessége alatt a hasa, van akinek meg kb. ugyanakkora.

2021. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a fiamnál 5 hósan kérdezték mindjárt szülök? Mondom nem. Akkor ikrek?

A lányomnál decemberi megkérdezték tavaszi baba lesz? Kb 2 héttel szülés előtt. Én kb ugyan annyit híztam 30kg🙈ot.

A fiam 4.5kg58cm a lányom 4kg 54cm volt

2021. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességem alatt összesen 4 kilóval voltam több, alig látszott a hasam és 2,5 kg-osak lettek a lányok. Semmilyen kismama ruhám nem volt.
2021. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
alakt függő,de második terheség nagyobb meg lehet,ugyanakkroam int az elsővel
2021. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!