Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismamák hogy vagytok?

31 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Első babámat várom, 31 hetes vagyok.

Nehezen bírom már a hosszabb mozgást, házimunkát, főleg ebben a nagy melegben, de leginkább az izgalom ami nagyon erősen érik bennem.

Félelem van bennem, mivel első baba nem tudom mire számítsak, milyen fájdalomra készüljek, izgulok hogy fogom bírni.... Most minden keveredik bennem :)

Ti hogy bírjátok a minden napokat?

Van bennetek félelem? Ki merre fog szülni helyileg? :)


2021. jún. 4. 09:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az enyém ma pl egész nap lapít :) ő meg inkább melegben kevésbé aktív😁

Ilyenkor néha én is beparázok, de aztán csak ad életjelet.

2-es voltam

2021. jún. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Az én babám az esős, rossz napokon nem mozog. Nagyon ijesztő. Amióta jobban süt a nap végre mocorog ☀️ Bárcsak én is aktív lehetnék még egy kicsit legalább 🙄 A jövőhéten kezdjük kifesteni az egész kecòt és berendezni. Én is nagyon sokat vagyok egyedül. Általában főzök, takarítok elmegyek boltba (ez a része már nehezebb) . Olvasgatok,pihenek. Annyira unalmasnak érzem magam. A férjem meg azt mondja túl sokat beszélek amikor haza ér este.:( Nem tud rám úgy figyelni.. Sajnos anyuék 200 km-re élnek . A barátaim sem mindig érnek rá. Meg ők még mindig éppen abban vannak, hogy ki bulizzàk magukat. Kitartás lányok 💐 Nemsokára babàzunk ☺️❤️
2021. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!