Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 31hetes kismamák?...

Hogy vagytok 31hetes kismamák? Mindenre kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

2018. febr. 21. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 36 hetes multam,de 31 hetesen nagyon jol voltam. Akkor tudtuk meg,hogy fiúnk lesz.

Annyi h akkor volt kb a fertozesem meg RENGETEG savam volt. :(

Ami 2 hete egyre jobban elmúlt, mert lent van már kicsit a hasam.

Te h9gy vagy? Fiu v lány lesz?:)

2018. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekünk kislány lesz :) nekem is borzalmasan sok a savam, bármivel próbálkozom is. Egyébként minden oké, apróságokat leszámítva. Míg mások alszanak,pihennek én nem tudok éjszaka is már most együtt vagyunk fel :) stb.. és most a 36.héten? Jaj én már nagyon izgulok a szülés miatt.
2018. febr. 21. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajna sav ellen most nemtudsz tenni.:( legalabbis nekem amig fent volt a hasam es mar olyan nagy lett.akk semmise hasznalt. Ez 3hét volt kb.:((

Kitartas!!:)

Ne félj, ne izgulj minden rendben lesz.

Igen 36 het..szombaton 37

39heten csaszaroznak. Enis izgulok de motival h nemsokara lathatom.megfoghatom es hallhatom őt

2018. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Miért császároznak?

A terhesség elejétől fejjel lefelé volt mindig a kislány, erre a doki legutóbb közölte hogy megvan fordulva :/ állítólag a 36.hétig van idő megfordulni neki. Lehet én vagyok hülye de olyan mintha 1nap 1x biztos hogy meg fordulna.Néha borzalmasan fáj. Reggel mindig lent nyomja ki magát és lent is érzem hogy csuklik. Este pedig mindig fent nyomkodja ki magát.

2018. febr. 22. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!