Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismama vagyok akkor...

31 hetes kismama vagyok akkor most hány hónapos vagyok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
7
2018. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor mikortól kezdődik a 8 hónapos? Mikor leszek anyi?
2018. máj. 12. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
8 (betöltött) hónapos 35-36 hetes kor között valamikor, 9 hónapos meg vagy leszel vagy nem, ugye az a 40 hetes kort jelentené.
2018. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Most léptél be a 8.-ba.

[link]

2018. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szamold a honapokat az utolso mensidtol.


A 40 het az kb 9 honap es egy het, azaz egy het marad pluszban, ami szeritnem sokat nem oszt, nem szoroz, foleg, hogy a honapos szamolas abszolut nem pontos es nem tudomanyos.


Tehat ha neked kb oktober kozepen volt az utolso mensid, akkor kb majus kozepen vagy 7 honapos, onnantol a nyolcadik honapban van.

Junius kozepen leszel 8 honapos terhes, augusztus kozepen pedig kilenc. Gondolom akkortajt van a szules varhato ideje nalad, kicsivel augusztus kozepe utan.


Epp ugy kell szamolni, ahogy majd a gyereked korat fogod eleinte.

A terhesseg honapos szamitasa sohasem lesz pontos, epp ezert van, hogy mar nem igazan hasznaljak, mar laikusok is egyre inkabb megertik a heteket is.

2018. máj. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Június 5.re vagyok ki írva a babával akkor most ez hogy van el lennék számolva? Mert mán jovohettol NSD re kell jarni
2018. máj. 13. 10:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha JUNIUS 5-re vagy kiirva, akkor nem 31 hetes vagy, ahogy irtad, hanem kozel 37 hetes.

40 hetes egy terhesseg es jo 3 het mulva van junius 5...

Biztos, hogy junius???

Vagy a 31 het?

2018. máj. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-os vagyok, amugy az augusztust en irtam el, junius kozepen lennel kb 8, julius kozepen kb 9 honapos, akkortajt kellene lennie a kiirasnak, ha most valoban 31 hetes vagy. De a 31 hethet a junius eleje biztosan tul korai, valami nem stimmel.
2018. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!