Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38-hetes terhes vagyok és...

38-hetes terhes vagyok és nagyon vizesedik a lábam, a védőnő szerint addig nincs gond amig a vérnyomásom nem emelkedik. Ettől függetlenül agodom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
ugy nézz ki a lábam mint egy keltkalács!!
2008. dec. 7. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szülni fogsz nemsokára. Nekem is így volt! 16 nappal előbb jött a már 2 éves kislányom. A vizesedés jelezte!
2008. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit tehetsz,hogy sokat pihensz,felpócolod a lábad és a fűszermentes étkezés.Én kb 20.héttől vizesedtem.Szülésre nekem is olyan volt a lábam,mint a kalács.Nem ment rám a papucs se.És nagyon veszült.Szülés után 2 héttel megszünt.
2008. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha még mégsem szülnél, van rá nagyon jó homeopátiász szer, natrium chloratum a neve, nekem 1 nap alatt lehozta.
2008. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A natrium chloratum tényleg hat, nekem 2 nap kellett hozzá.
2008. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok de már nem aggódok egy hónap alatt 7 kg jött rám ahogy elkezdtem vizesedni.Sót mellőzd polcold fel a lábad igyál napi 2 liter vizet és egyél sok sok almát.
2008. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2008. dec. 8. 15:50
 7/7 anonim válasza:

Szia!


37. hetet kezdtem. Nekem is vizesedik a lábam már eléggé látványos. Olyan "oszlopszerű" egybecucc. :) Nekem a védőnő a hársfateát javasolta, egész bevállt, habár nem szűntette meg teljesen. Enyhe vízhajtó hatású, és természetesen az előttem szólók is jól írták, sok víz, lehetőleg szénsavmentes, heti egy gyümölcsnap, só, és fűszermentes étrend. Egyébként minden rendben lesz.


Jó babavárást, könnyű szülést! :)

2008. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!