Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizeletemben találtak...

A vizeletemben találtak gennyet, nagyon minimálisat. Azt mondta a védőnő ha nincs nagyon sok folyásom, akkor nem gond. Normális ez?

Figyelt kérdés
Ezen kívül nem mondott mást, annyit ha legközelebb viszek vizeletet előtte mossam meg magam ott lent, mert úgy teljesen kitisztul. Végülis így nem aggódom csak kíváncsi lennék nektek volt e ilyen. 23 hetes kismami
2008. júl. 23. 11:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Én tudok e ezen valami teával segíteni, hogy ez a kevés baci se legyen?
2008. júl. 23. 11:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont tegnap voltam vizeletvizsgan es esn is 23 hetes vagyok :-) nekem is talaltak gennyett] de nagyon keveset,bar en mosakodtam elotte,a nogyogyaszom szerint teljesen jo az eredmeny,semmi gond nincs aval..
2008. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én azért nem lennék olyan nyugodt a helyetekben. biztos, hogy nem normális, ha v.kinek terhesen genny van a vizeletében. ha normális lenne, miért vizsgálnák, ellenőriznék olyan sűrűn szerintetek?
2008. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó hát valószínűleg nem normális dolog, de ha meg annyira nagy gond lenne nyilván nem mondaná se a védőnő se a doki azt hogy nincs gond. És gondolom itt is van egy "határ", ami még normálisnak mondható.
2008. júl. 23. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is talált a védőnő gennyet, másnap elmentem dokihoz, írt fel hüvelykúpot, és utána nem volt semmi gond. Az első bogyó után negatív lett a vizeletvizsgálatom... A genny vmi fertőzésre utal, sztem mondd a dokinak h nézzen meg. Biztos ami biztos...
2008. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!