Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen az gond h csak 3kg...

26 hetesen az gond h csak 3kg hiztam? A védőnő azt mondta h ez nem nmi sok. Pedig napi 4szer eszem, és jol. Vékony testalkatú vagyok. Aggodnom kéne?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha rendesen eszel mindenfélét, vagyis nem figyelsz rá külön, hogy ezt most nem eszem meg, mert hízlal, akkor nem hinném, hogy kéne mitől tartanod. Amíg nem kezd el nőni a kismama hasa, addig nem is nagyon kéne hízni, mert nincs miért, az a kis babóca a maga kis súlyával nem érződik meg. Ha így nézed, akkor néhány hét alatt híztál 3 kg-ot. Majd jön föl a többi kiló is ne aggódj. Én is vékony testalkatú vagyok, 49,6 kg-mal kezdtem, most 14 hetes vagyok, még semmit nem híztam, inkább néha lemegy fél kiló, de a védőnőm azt mondta, hogy max. 8-10 kilót szabad híznom.
2008. jún. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hu be jo nektek csajok, én 25 hetes vagyok és 7 kgt hiztam, az első 4kgt a 3 hónapig szedtem fel és azóta még feljött 3.Igaz nem látszik rajtam és csak most kezdett el nőni a pocim.

Nem is igazán értem h mitől hizok mert napi 2szer eszem és ezek is egészseges ételek, na meg sok gyümölcsöt.

2008. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem, és 29 hetesen 3,5 kg-t:))
2008. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En 17 hetes vagyok es masfel kilot hiztam.Szerintem most kezdessz el rohamosan hizni.
2008. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is 26 hetes vagyok, eddig 4 kg-ot híztam. tegnap voltam orvosnál, minden rendben, szépen fejlődik a baba. Tessék örülni, szerencsés vagy! Bár majd most jönnek még a kilók, persze z mind lemegy szülés után!
2008. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én kissé kivagyok ettől, amikor a védőnők "megszabják", hogy mennyit "lehet" hízni! Mindenki más és más! Én is vékony testalkatú vagyok, eddig 6 kg-t híztam (20 hetes vagyok) és csak a hasamra megy, ami szépen növöget, olyan jó! Anyukám is vékony, ő velem anno alig hízott valamit, a tesómnál meg felment rá 20 kg!!! Nincs 2 egyforma terhesség. Engem szerencsére nem riogat a védőnőm, hogy túl sok vagy épp kevés, csak a legelején elmondta, hogy az átlag 10-12 kg-t hízik a végéig. Úgyhogy szrintem aggodalomra smmi okod, a kisbaba mindent elvesz és szépen fejlődik, ez a lényeg!!!
2008. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia

ha vékony testalkatú vagy, nem baj ha nem hízol, lehet nem is tudsz.Én pl. nem tudok.34.hétben vagyok +6kg-val.Ez se valami sok.De legalább majd a fogyókúrával nem kell bajlódnunk:D

A baba meg így is elveszi ami neki szükséges, az enyém kimondottan szépen nővöget, már 2100gr.Szóval nem kicsi :S

Ne izgulj, egyél annyit,amennyit,akkor amikor jól esik.

És kitudja, lehet az utolsó hónapban duplzunk:D

Boldog babavárást

2008. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

javítás:

És kitudja, lehet az utolsó hónapban duplázunk:D

2008. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Aranyosak vagytok.jo babavárást!
2008. jún. 11. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!