Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok év korkülönbséggel(8év...

Sok év korkülönbséggel(8év telt el)nehezebb a szülés?Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyolc évvel vagyok idősebb a húgomnál. Anyám egész nap vajúdgatott, ötkor bement a kórházba, nyolc előtt már megvolt a húgom. Szép szülésként emlékszik rá, neki egyértelműen könnyebb volt mint az első.
2021. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
8 év van a gyerekeim között. A nagy 6 óra alatt született hüvelyi úton, gátmetszéssel, fogóval. A kicsit indították 40+1 hetesen, burokrepesztéstől számítva 2 óra alatt született meg hüvelyi úton, gátvédelemmel. Sokkal könnyebb szülés volt, mint az első.
2021. jún. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig elég megnyugtatóak a válaszok:) Sokszor hallani hogy ha hosszabb idő telik el a ket szülés közt akkor nehezebb..A nagyok közt kicsi a korkülönbség 2év...de nemsoka érkezik a kisteso:)
2021. jún. 9. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A húgom is 8 évvel fiatalabb nálam. Anyukám szerint könnyű szülés volt.
2021. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Három gyerek, 7 és 9 év a korkülönbséggel. A kicsi volt a legkönnyebb és én is értem, okosodtam annyit, ami nem elvetendő. Te is tapasztaltabb, érettebb vagy 8 évvel.
2021. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegy hányadik baba,mindegy mekkora nagy a kor különbség még 8 év kor különbségnél is gyors szülés lesz
2021. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En most szültem a 3.gxermekem 14év utàn... nekem a terhesség is rosszabb volt a vége felé... túlhordàs volt majdnem két hét... abszolút nem tàgultam..kaptam oxi terhelést ettől is csak éjszaka indult a fàjàs.. másnap még csak egy ujjnyi volt...de sürgősségi csàszàrral lett a babàm...a fàjàsok alatt gyenge szivhang... kiderült köldökzsinór a nyakán és a melkasàn volt..a nyaka véralàfutàsos is lett .de hàlistennek minden rendben volt 😁😁4kg és 57cm.. kisfiú 😁😁😁.de mindenki másképp viseli az egész terhességet szülést is... lehet neked nagyon könnyű lesz..🍀🍀🍀
2021. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!