Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tartottak nektek a...

Meddig tartottak nektek a jóslók, mielőtt beindultak a valódi fájások?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdődött,egy órát tartott kb., most pedig ismét kezdődik, csak nem fáj még annyira, mint tegnap. A nyákdugóm ma reggel elment valószínűleg és egy ujjnyira voltam tág vizsgálat alapján. Tudom minden szülés más, csak érdekelne, h kb. mire számítsak...

2021. jún. 9. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1 hétig 2 szülésnél is. Végig kórházban voltam , mert azthittük szülünk. Folyamat 10 percesek voltak csak nem egyenlő erősségüek amúgy teljesen normális fájások. Néha elmúlt reggelre aztán újra kezdődött minden orvos készenlétben volt már licitàltak kinél lesz meg a baba😄volt aki aztmondta reggelre meg lesz , de nem lett... aztán elfolyt a víz és utána 4 óra alatt meg lett :) az előző szülésnél is egy hétig volt ugyanez és ott is a magzatvíz folyt el egy hét után és 1óra 20perc alatt meg lett a babám.
2021. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitévő legyek... :(
2021. jún. 9. 13:33
 3/13 anonim ***** válasza:

2-3 napig tartott nekem.


Ha beindult, nem lesz kétséged, mert nem múlik el, sőt erősödik. Addig meg nincs más teendőd, mint várni.

2021. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én mindig elmentem fürdeni :D az valamit csinàl vele általában:) de sűrűsödés van? Mert az is fontos, hogy rendszeres legyen és egyre kevesebb időközönként jöjjön. Mérhető? Amúgy amikor elfolyt a víz pont hogy ritkulni kezdett nekem a fájás épp 20 perces volt .. nem tudom miért olyan kiszámíthatatlan ez, de ha kétséged van inkább menj egy kört a dokinál max hazaküld :)
2021. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A lányomnál volt csak. Este ment el a nyákdugó, péntek.

Szombaton egésznap éreztem a hasam kissebb görcseim voltak este 10 re lett rendszeres 10 perces fájásaim, akkor mentünk be. 2 körül született meg.

2021. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem elég rapszodikus, nem erősödő. 5-10 percenként jön, az előbb azt hittem elmúlt, de újból kezdte. Ha folyatom rá a meleg vizet, akkor abbamarad, de ahogy törlöm magam újból kezdődött. Most fekszem, hátha tényleg alábbhagy. De ahogy ezt leírtam jött egy újabb. Most mértem, kevesebb mint egy percig tartott. És nagyon figyeltem a légzésre közben, lehet azért maradt abba ilyen gyorsan.
2021. jún. 9. 14:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát én szülés közben lélegezhettem, ahogy akartam, nem maradt abba gyorsan ;) Pihenj nagyokat, hamarosan jön!
2021. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hanyadik hétben vagy?
2021. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
39+4 vagyok
2021. jún. 9. 15:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet hogy 1 2nap és babázhatsz🥰
2021. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!