Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy év munka után gyerekvállalás?

Egy év munka után gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

Egy éve dolgozom a munkahelyemen, egyre jobban azt érzem - a párom is -, hogy nagyon szeretnék kisbabát, viszont csak egy éve dolgozom, előtte egyetemen tanultam (tavaly végeztem).

Nem fognak kinézni, hogy még csak "most" kerültem oda, de máris babáznék?



2021. jún. 9. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ki nem toja le,mi közük hozzá.
2021. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
De, biztos lesz aki ki fog. (És?)
2021. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Én is ennyi idő után estem teherbe és nagyon örültek :)
2021. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Én nem sokkal több idő után lettem terhes. 1 év 3 hónap és örült mindenki, a főnököm is.
2021. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 év után megyek el szülési szabira, és bár gratuláltak, nagy örömujjongás nem volt, mert kell a helyemre keresni valakit. Úgyhogy ha olyan a főnököd, akkor 1 év után sem csinál belőle gondot, ha meg amolyan, akkor több év után sem fog repesni. Ja, és vedd számításba, hogy kell 1-2 hónap mire teherbe esel, utna még 2 mire túlvagytok a rizikós első trimeszteren. Rögtön másfél év munkaviszonynál jársz. Aztán meg ha nem vagy veszélyeztetett terhes, vagy nem dolgozol veszélyes munkakörben, még további jópár hónap mire ténylegesen elmész babázni.
2021. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi, ne foglalkozz vele, egy munkáltató számíthat erre mikor fiatal nőket alkalmaz. Meg fogják oldani.
2021. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Persze itt még természetesen számításba veszek egy pár hónapot.


Veszélyes munkakörben dolgozom, szóval ha minden jól menne, utána már nem dolgozhatnék.

2021. jún. 12. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!