Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány évig dolgoztatok a...

Hány évig dolgoztatok a munkahelyeteken, mielőtt teherbe estetek?

Figyelt kérdés
Három hónapja kezdtem új munkahelyen, de gondolkodunk a gyerek témán. Viszont szeretem az új állásom, ide akarok majd visszajönni, mikortól elfogadott szerintetek a gyerekvállalás?

2020. szept. 22. 08:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Egy év ledolgozva, szerintem. Nálunk így ment szülni az egyik kolléga, várják vissza:-) én három év után jöttem el, engem is várnak. De hozzáállás kérdése is, másik kolléga négy éve van nálunk, és annyira nem hiányzik...
2020. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%

Tavaly szeptemberben kezdtem, most október elején leszek 12 hetes, és kb. akkor fogom bejelenteni is.


Szóval kb. 10 hónapot vártunk, plusz 7. hónapig tervezek jönni dolgozni.


Nem tudom, visszavárnak-e majd, mert amúgy jól dolgozom, nagyon elégedettek velem, de ez egy kis pár fős cég és nem tudom, kell-e majd pont ember, mikor visszajönnék...

2020. szept. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
6 éve. Várnak vissza, csak azt nem tudják még, hogy nem megyek majd... Mert család mellett nem fogok minden nap este 6-ig dolgozni és hétvégenként is (vendéglátás), és tudom, hogy nem fognak tudni más alternatívát ajánlani, hiszen ennyi év után pontosan ismerem a működésüket.
2020. szept. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Pont akkor lettem terhes, mikor költözés miatt munkahelyet váltottam. Már terhes voltam, mikor kedztem, csak nem tudtam róla. Amúgy nem első munkahely volt, majdnem 7 éves munkaviszony volt már mögöttem.
2020. szept. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
5
2020. szept. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%
3 éve
2020. szept. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
Három éve. :)
2020. szept. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
1 hónap híján 3 éve voltam a cégnél mikor szültem, előtte 4 hónapot voltam táppénzen.
2020. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Tubarózsa ***** válasza:
57%
10hónapja voltam a cégnél mikor terhes lettem (előtte 4hónap tanfolyam volt). 8.hónapig dolgoztam kb 1év 5hónap munka után mentem el szabira majd csedre. Azóta már vissza mentem először 4 utána 6 végül 8órásba. De még mikor el se mentem, már akkor vártak vissza :) nem is volt kérdés egyikünk részéről se, hogy ne mennék vissza.
2020. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%

3 éve (de 6 éves folyamatos munkaviszonyonom volt)

Engem nem várnak vissza. Pontosabban várnának, de 7 fős családi vállalkozás és nincs üresedés, mást meg nem akarnak kirúgni miattam.

Nagyon rosszul esett, mert meg voltak velem elégedve, a vendégek szerettek (vendéglátásban dolgoztam), a mai napig megállítanak az utcán, hogy nem megyek-e vissza, mert olyan jó lenne.

2020. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!