Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történt valakivel hasonló...

Történt valakivel hasonló eset? (többi lent)

Figyelt kérdés

nagyon ráparáztam a terhességre, és ezért minden féle tüneteket produkálok. Voltam orvosnál aki azt mondta nem vagyok terhes és a teszt is negatív. De én még mindig félek, lehetséges az hogy az ember olyan tüneteket produkáljon magának mint Pl.: hogy kemény, és nő a hasa, a mellbimbója besötétült, hányinger.

Már 3 tesztet is megcsináltam, mind negatív és ez 2 hónapja történt. De mindig a hasamat nézegetem hogy nő e.

Járt már valaki így ? :S Lehetséges egyáltalán az ilyen ?:S 18/L


2010. aug. 25. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
pszichéssen persze...ezért hidd el hogy nem vagy terhes...kész
2010. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menstruáltál közben? ha igen, és nem tudsz napirendre térni a dolog fölött vagyis még ezek után is terhesnek gondolod magad, menj pszichológushoz. Ha nem volt menstruációd sem és mégsem vagy terhes, akkor egy komolyabb orvosi vizsgálat (hormonok) kellene.
2010. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En annyira szerettem volna teherbe esni, hogy már beképzeltem a terhességet, hánytam is. Ugyhogy pszichéjes.


20 hkm

2010. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na csatlakozom, én is állandóan ezen parázom, pedig fogamzásgátlót szedek. az az igazság, hogy tudom, h semmi se biztonságos, így én is rettegek a terhességtől. még nem szeretnék babát, s tudom, h nem is lennék képes az anyaságra. úgy 3-4 év múlva min. de én is így vagyok, nekem kineziológust ajánlottak:)
2010. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha minden negatív akkor ez egyértelműen pszichés!


Nem vagy egyedül, párnaponta ír valaki ide hogy "minden teszt negatív és a doki se látott semmit, szerintetek terhes vagyok?" NEM!

2010. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!