Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok és még mindig...

17 hetes vagyok és még mindig hányok! Már nagyon fárasztó! Hasonló valakivel?

Figyelt kérdés
Egész nap émelygek,fáradt vagyok, hányok, minden nap gyötör a fejfájás egész nap, 5 naponta tudok csak wc-re menni, és még sorolhatnám...meddig fog még ez tartani? Végig??
2010. szept. 13. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Anyu mesélte, hogy ő végig hányt a terhessége alatt...sőt még miután megszülettem még akkor is egy utsót... :)

De lehet hogy nálad néhány héten belül elmúlik, kitartás!

2010. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezek a 16. hétig tartottak, aztán mintha elvágták volna. Remélem hamarosan neked is elmúlik!
2010. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 31 hetes leszek holnap,és még most is hányok:(

A 3.trimeszterben iszonyat sok gyomorsavam is lett ráadásul!

A torkom meg a nap 24 órájában ég!!!

Kitartás,lehet nálad már holnapra elmúlik minden!!!

2010. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hát, nekem a 7. hónapban múlt el, 12 kg-ot fogytam addigra

minden létező praktikát kipróbáltam, semmi nem segített

2010. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én anyukám is végig hányt velem is és a húgommal is.
2010. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem a 18. héten múlt el végleg.utána csak sok volt a savam.
2010. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A fiammal a szülés napján is hánytam még. Most 29 hetes vagyok, és most is minden nap hányok. Olykor egyszer, olykor többször. Meg lehet szokni, és még hiányzott is, mikor megszültem és elmúlt :D! Azon gondolkodtam, hogy én nem fogyókúrás szakácskönyvet fogok írni, hanem a "Mit jó kihányni. A 100 legjobban visszajövő étel!" című művet alkotom meg :D!


Kitartást. És szorítok, hogy nálad azért múlóban legyen a hányás.

29h km

2010. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
utolsó: ez jó, köszi, kicsit felvidítottál! :)
2010. szept. 13. 18:10
 9/13 anonim ***** válasza:

Én terhességi hányással infúzión voltam 2 hónapig. 13. héten elmúlt, azóta csak émelygek, de még nem tért vissza igazán az erőm. Bár tegnap is volt egy hányás, igazából sokat nem hánytam azóta. A lényeg, hogy tudj enni, inni a hányások mellett, mert ha az sem megy, akkor már problémásabb a dolog. Akkor orvosi segítséget kell kérned.

A wc nekem is hasonló és nem értem az okát. Remélem hamarosan elmúlik neked is. Nálam egyébként, ha nem eszem, akkor jön a hányinger, és ne mis mindegy mit eszem. Sima szénhidrát nem segít, csak a főtt étel, vagy legalább fehérje. Persze ez egyéni. Már korán reggel kezdem a tortúrát és egész nap kajálok, ahogy érzem a gyomorsavat (lehet hogy nálad is ez okozza, nem a hormonok), mert ha 2-3 óránként nem eszem, akár hányingerrel is, akkor jön a hányás.

18 hetes km

2010. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ugyan már 2 hete nem hánytam, de ez az erős hányinger nem akar szűnni. 19 hetes vagyok, azt mondják, h félidőig szokott ez tartani, de van, akinek végig..
2010. szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!