Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vitamin másnak?

Terhes vitamin másnak?

Figyelt kérdés
Gyerek vállalás előtt állunk. Elkezdtem magzat védő vitamint szedni. De nem bírom. Egyfolytában rosszul vagyok tőle ég a gyomrom. Bármikor is veszem be. Arra gondoltunk ha én nem bírom beszedni a férjem mint vitamint beszedhwti vagy ő ne? Lenne rá valami káros hatása?

2021. jún. 15. 07:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baja nem lesz. Es a jutavit egyebkent is olcsobb,tobb helyen olvastam,hogy "kevesbe" hatasos. C,d vitaminbol nemterhesen en is jutavitet szedtem ettol fuggetlenul. Terhesen viszont elevitet. Dm-es sem a legjobb felszivodasu,nekem meg raadasul attol ment is a hasam. Szerintem probalj ki mas(okat) is. Sok sikert a babahoz!
2021. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne semmi olyan, amitől bármi baja lehetne, igazából egy nagyon gyengus készítmény ez. Olyan dolgok vannak benne, amik eleve nagyon gyengén hasznosulnak, oxidok, szulfátok stb. Ráadásul tipikus multihiba, hogy olyan összetevőket tesznek össze, amik egymást is akadályozzák a felszívódásban. A lényeg, hogy a hatóanyagok koncentrációja is nagyon mérsékelt, nemhogy nem árt meg senkinek, de max. pszichés segítség lehet ez egy egészséges embernek, hogy tesz valamit magáért. Férjed is nyugodtan beszedheti, nem lesz tőle terhes. ;)
2021. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!