Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lesz valami bajom a saját...

Lesz valami bajom a saját medencénkbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok. S.O.S kérdés

Vettünk egy 2,5 méteres puhafalu medencét a kisfiunknak

Én 23hetes terhes vagyok .

A medencében szó szerint nincs semmi vegyszer.

Nem akartam bele menni, de a kisfiam sír értem hogy "anyaa gyereee"

Bele mehetek ugy hogy babát várok?

Elöre is köszönöm a válaszokat.



2021. jún. 16. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Vegyszer kell bele, mert be fog algásodni (ph értéket be kell állítani, klórral fertőtleníteni, alagaölő) és gondolom vízszűrő is van hozzá. Ha szép tiszta és csak ti mentek bele, akkor nyugodtan. Persze ne legyen se túl hideg, se túl meleg. Gondolom úgysem fogsz órákig üldögélni benne, inkább csak játszotok kicsit. Én 10 hetes vagyok, nekem a dokim mondta ezt.
2021. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Igen lesz es a fiadnak is, ha nem kezelitek a vizet valamivel, bar 2 nap es kedvetek se lesz belemenni :D

Vagy naponta cserelni fogjatok benne a vizet?

Egyebkent ha zart a mehszaj, akkor termeszetesen nem gond a medencezes.

2021. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előzőekhez. Valamivel tisztítani kell a vizet, mert két nap és nayon gusztustalan lesz, hidd al akkor már nem lesz kedved belemenni és a medencét is dobhatjátok ki. Ha a vizet tisztítjátok, fertőtlenítitek és szűritek, akkor nem lesz semmi bajod.
2021. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pont most szálltam ki, kisfiammal medencéből. Vegyszerezzük is (klór tabletta, alga ölő) a tablettát kivesszük amíg fürdünk. 26+5hkm
2021. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem még a kádban sem lehetett,csak zuhizni.Én a dokit kérdezném meg.
2021. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dokit kérdezd meg mit ajánl. Nekünk nincs medencénk, barátnőmnek azt mondta az orvosa, hogy otthon a sajátban nyugodtan fürödhet.
2021. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!