Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intim terület izzadása ebben...

Intim terület izzadása ebben a melegben, terhesen. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Sajnos az izzadás miatt szinte folyamatosan nedves a fehérneműm ebben a kánikulában. Amúgy is izzadósabb vagyok, de terhesen, ilyen melegben meg pláne. Igazából attól félek, nehogy emiatt valami gond (leginkább fertőzés) legyen. Mit lehet ellene tenni? Van valakinek hasonló problémája?

(Nyilván sűrűbben cserélek fehérneműt, és csak pamutot veszek fel, és a tisztasági betétet is sűrűn cserélem; de ez kevésnek látszik.)


2021. jún. 19. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fent említett megoldásokon kívül, amiket leírtál, nem jutott eszembe más nekem se. Esetleg intim törlőkendővel tudod magad megtörölni de attól az izzadás nem fog elmúlni sajnos.
2021. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tisztasági betétből is van több fajta, érdemes kísérletezni.

De nagyjából ez a megoldás, amit írtál, más nem nagyon van. Léteznek intimdeók, de terhesen nem javasolnám, ki tudja, árt-e vagy akármi.

2021. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el a feszes farmert.

Mondjuk nem tudom miben jársz, de én áttértem terhesen leggingsre, igaz feszes, de pamutból volt és nem izzadtam így, famerban viszont nagyon durva volt. Néha azt hittem bepisiltem vagy a magzatvíz folyik.

2021. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyberuhákban járkálok, illetve ha van rá lehetőségem napi többször mosakodok lent.

Most kaptam TENA termékmintat, azok a tisztasági betéteket nagyon jók. Vastagak, hosszúak, s sok nedvességet beszivnak.

Nem tudom hol kertem termékmintat, de ha neten keresel akkor rendelj, s probald ki. Ha beválik akkor probléma megoldva. :)

2021. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez csak az utóbbi 15 évben divat, hogy a várandó kismamák farmerban, nadrágban járnak.


A szellős, kicsit bővebb ruha kényelmes is, és gátolja az izzadást is.


[link]

2021. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2021. júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!