Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor meleg van,jó idő van...

Amikor meleg van,jó idő van akkor kevesebb ruha miatt,jobban lehet látni kismamát/kismamákat és a pocakjukat?

Figyelt kérdés
A kérdésembe arra gondolok,hogy mikor hideg van hüvősebb van,akkor,bármilyen testalkatu kismama pocakját,bő ruhákba,kabátba,töb réteg ruhába nem lehet annyira látni,észre venni.rövidebb poloba,lenge ruhákba pocak jobban látszik.Mire bejön a jo idő,akkoral esznek kismamák nagy pocakuak,pocakjuk akkor lesz nagy.

2021. jún. 21. 15:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Te se viszed túlzásba a gondolkodást, ahogy látom...
2021. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Napok óta ilyen idiótán megfogalmazott kérdéseket írsz ki kérdező, engedd el ezt a témát és élvezkedj máshol...
2021. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Igen... ha kevesebb rajtad a ruha, jobban látszik ha nagy a hasad...

😏

2021. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
fhu van baj, micsoda eszmefuttatás, azt hittem részeg vagyok miközben olvastam..xd
2021. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Hát, én most kezdem az 5. hónapot, ha lenge szoknya van rajtam, akkor egyáltalán nem látni semmit. Ha testhezálló ruhát viselek, akkor az ismerősök már látják, meg is jegyzik, hogy mekkora a pocakom már(nagyon vékony voltam előtte), de az idegenek akkor is jól lakott hasnak láthatják szerintem 😂
2021. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Ez a kérdező napok óta a terhes has méretéről ír ki kérdéseket. A terhes nők a perverziód, vagy mi a fax? Vagy mi a lényege a kérdéseidnek? Mert érteni semmit nem lehet belőle.
2021. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Engem télen és nyáron is terhesnek néznek, pedig sosem voltam terhes.
2021. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Csillagom, fuss neki mégegyszer.

Mi az anyámat akarsz tudni már megint?


Szerintem pont nincs köze az évszaknak ahhoz, hogy mennyire látszik a pocak. Márciusban szültem. Januárra már szépen kerekedtem, télikabát alatt is látszott a hasam.


Sok mindentől függ. A kismama testalkatától, hogy melyik hónapban jár, bő vagy testhezálló ruhát visel...

2021. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve is volt itt egy nagyon hasonló tag, aki ugyanilyen badarságot kérdezgetett napi szinten, pl. hogy egy 20 hetes kismamáról meg lehet e szemből mondani, hogy terhes e stb... (aztán megkérdezte ugyanezt különböző terhességi hetekkel, pozíciókkal is)

Itt az egyik, amire emlékeztem még hogy kell rákeresni...


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..



Csak nem visszatértél?

2021. jún. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!