Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Afp vizsgálatra megyek jövőhét...

Afp vizsgálatra megyek jövőhéten! Lesz UH-is? Vagy csak vérvétel?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is jövőhéten megyek, csak vérvétel lesz + pisimintát kell vinni. Ja és ne felejtsd el a testsúlyodat ráírni a papírodra. Nekem azt mondta a dokim, hogy anélkül nincs is értelme az egésznek...
2010. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak vérvétel lesz, nekem nem kellett pisit vinni. Majd evvel a lelettel kell menni a 18. heti ultrahangra.
2010. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk minden vérvétel alkalmával kell vinni pisimintát. -Első-
2010. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem sem kellett pisit vinni, ha kérnek, azt külön ráírják a beutalóra! most csak egy vérvétel lesz, aztán a 18.heti genetikai uh-ra kell vinned a leletet!
2010. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem kellett vinni pisit is. És ultrahangon is voltam a vérvétel után. Bármikor megyek a dokihoz uh-t mindíg csinálunk. De szerencsére minden rendben van!:)

20 hetes kismama

2010. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, remélem én is látthatom a kiscsajomat a pocakomban:-)
2010. jan. 15. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!