Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utal valamire hogy nincs...

Utal valamire hogy nincs terhességi tünetem?

Figyelt kérdés
1 héttel ezelőtt 10x11mm petezsákot és szikholyagot látott az orvos, május 3.án volt meg utoljára. Itt még embriót nem látott. Jövő héten lesz kontrollom. Fáradtság, néha has szurkalas és ritkán mellfeszülést érzek.. Nincs undorom, hányingeren nem vagyok kívánós.. Kicsit szédülök ha éhesedek de alapvetően nem bírok sokat enni. Jelentheti hogy nem fejlődik rendesen és nem lesz embrió ha ennyire nincsenek tüneteim?

2021. jún. 23. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Első 2 nél megnőtt a hasam és elmentem szülni.
2021. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmi köze hozzá.
2021. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem a tünetek miatt gondolnék ilyenekre, ahhoz nincs közbe, viszont ha jól értem 6 hetes elmúltál amikor dokinál voltál és nem volt embrió? az viszont már jelenthet problémát, ha csak nem később fogant.
2021. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még annyi tünetem sem volt, mint neked. Makk egészséges gyerekeim születtek
2021. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valószínűleg később fogant mert a fogamzásgátló abbahagyása óta hosszabb ciklusaim vannak. Jövő héten már mindenképpen ki kell derülni. Remélem minden rendben lesz, annyira nem jó helyen tapadt meg közel a tubasarokhoz..még ez is probléma lehet:(
2021. jún. 23. 16:26
 6/10 anonim ***** válasza:
kérdező ha terhes tüneteid nincsenek,attol lehetsz terhes és egészséges baba is lehet
2021. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én most vagyok 5+5napos.Nekem sincsenek különösebb tüneteim,szédülök mostanába,a petefészkeim szúrnak..de semmi különös.Ma voltam uh-n.Ne aggódj ,lesz ott embrió😊Pozitivan.Én az elejétől beszélek hozza,és ugy látszik segít.Elejen volt barnafolyásom ,most hematómám lett... hidd el megérzik a kiséletek h várják őket😊Szorítok nektek

2021. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Én is szédülök a napokban. Halistennek már nem vérzek. Csütörtökön megyek uhra ott már minden kiderül. :) remélem rendben lesz 😊
2021. jún. 26. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem sem volt szinte semmi tünet a 10. hétig, na de utána bepótolta 😁😁 ne aggódj!

Véreztél is? Kaptál rá progesteront?

2021. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen véreztem, PCO gyanúm van így kaptam progeszteront meg érfal erősítőt azóta nem vérzek, hálistennek, de most élesen nyilal az alhasam..remélem nincs gond.
2021. jún. 29. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!