Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már a 8. hetében vagyok a...

Már a 8. hetében vagyok a várandósságnak, viszont a mellfájdalom és a pici fáradékonyságon kívül semmi egyéb tünetem nincs! Sokan vagyunk így, ez normális? A környezetemben mindenki az oltári hányingerről, émelygésről számolt be eddig nekem.

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
kérdező amit érzel természetes,normális és jo lesz minden
2021. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sajnos vetéléssel végződött a terhesség 😞😞
2021. okt. 5. 14:25
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező:remélem rossz emléket,sebeidett irásommal nem szaggatam fel. sajnálom, fogadd részvétem. sokan mised ab és vetélés után hamar teherbe esnek és meg marad terheség és a baba is
2021. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást!
2021. okt. 5. 14:40
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
szivesen.neked és a párodnak kitartást fel fejjel.nagyon nehéz feldolgozni a tragédiát,lassu folyamat.itt gyakorin olvastam sok olyant,hogyy elment 1 baba terhesség elején és utána jött 1 uj baba aki megmaradt végig egészségesen világra jött.
2021. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!