Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok, nem...

14 hetes terhes vagyok, nem látszik meg rajtam a terhesség. Mintha talán picit hiztam volna, lenge nyári ruhában semmi nem látszik. Munkahelyen nem merem elmondani hogy terhes vagyok egyszerűen felek! Rettegek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek! Nagyon kétségbe vagyok esve a munkahelyem miatt, elképzelésem sincs hogy hogy fogadnak el hogy terhes vagyok 20 évesen, lassan egy éve dolgozok itt és nem mondtam meg el, sokszor terveztem de sohasem jutottam el odáig hogy most akkor elmondom, gyomoridegem van miatta hihetetlenül felek. Ez az egy dolog van ami nem hagyja hogy nyugodtan élvezzem a babavarast. Nagyon kétségbe vagyok esve, azt érzem tehetetlen vagyok, és félek nagyon kérlek segítsetek adjatok tanácsokat

2021. júl. 1. 09:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? Ki neked ő? Hidd el, nem tartozol neki semmivel. Nem vagy a főnököd tulajdona.
2021. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy mi a véleménye? Anno hasonló főnököm volt, megmondta őszintén hogy nem örül, de azért gratulált. Jobb túlesni rajta, ne stresszelj, nem kéne az állapotodban.
2021. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%

Most csak a babád számít!

Az én munkahelyemen busójárás volt az elmúlt években a terhesség miatt is többek között, rengeteget állásinterjúztattam, tanítottam be munkát, de minden egyes felvételnél tisztában voltunk vele, hogy 20-45 év közötti nők márpedig szülni fognak, ez az élet rendje.

A főnöködet is egy dolgozó nő szülte, ő sem különb másoknál.

2021. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%

Inkább legyél rá büszke, anyuka leszel. Így olyan mintha ez a terhesség neked lenne kínos, legalábbis a munkahelyeden így fog tűnni.

Örülj a babádnak, büszkélkedj vele, azzal ne foglalkozz hogy ki mit gondol, a főnököddel se. Fiatal vagy 20 évesen, de nem vagyunk egyformák, ha neked már most ez jó hír akkor viselkedj is úgy :) Senkinek semmi köze nincs a magánéletedhez, ettől lesz véleményük de tojd le a rosszalló kommenteket.

Boldog babavárást! :)

2021. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!