Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kezeljem az anyámat?...

Hogyan kezeljem az anyámat? Riogat , butasagokat mond.

Figyelt kérdés

Eloszor is allandoan mondja ezeket a butasagokat hogy ha ezt kivanod tuti lany ha ez a horoszkopja milyen kegyetlen lesz stb stb. Mindjart 10 hetes vagyok es varja a babat de szerintem csak azert hogy mutogassa hogy nagymama lesz.

Ma remtorteneteket meselt nekem azok utan hogy en mondtam hogy en tenyleg nem felek a szulestol en inkabb a baba vasarnal aggodom szet magam.hogy ez es az igy szult majdnem megfulladt a gyerek mennyire fajt neki amikor engem szult, az unokaocsem kicsit kotyagos mert o is fulladt es biztos azert o latja rajta. Nem ertem ezt miert kell? Miert kell belem beszelni butasagokat? Tisztaban vagyok vele hogy lehetnek komplikaciok de az hogy igy belem beszelni borzalmas. Allandoan aztmondja o itt lesz allandoan meg sokat lesz vele. Na hat a ferjemet kikeszitte latni se akarja ferjem es amugy nekunk sem felhotlen a viszonyunk tobbszor mondtam msr neki hogy nem fog nalunk lenni allandoan ez az en csaladom az en gyerekem es nem neki szulok hogy fotozgassa es kirakosgassa.


2021. júl. 1. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát csak egy jotanacs. Még most van 30 heted lefektetni a szabályokat. Anyósom ilyen amúgy. Első gyereknél kikészített, a másodiknál elküldtem a ..csaba.
2021. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak az a baj nem akarom megbantani de neha tenyleg erelyesebben mondom neki es akkor se valtozik semmi. Mindig aztmondja jajj dili vagy most. Nem vesz senkit es semmit komolyan es nincs tisztelettel semmi irant. De megis az anyam es jonak kell lennem hozza de elore felek hogy mit fog meg csinalni meg mondani. Tok ritkan talalkozunk es akkor is kepes ilyeneket mondani nekem.
2021. júl. 1. 18:51
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem kell jónak lenned hozzá, hiszen ő sem jó hozzád. Mondd el neki nem bunkón, de határozottan, hogy erre nem vagy kíváncsi és legyen szíves abbahagyni a kárálást.
2021. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Mi lesz a csillagjegye?
2021. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem nem kell jónak lenni. Neked most a gyerekhez és magadhoz kell jönnek lenni. Nagy dilemma de belátja O is majd ha normális.
2021. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Vizonto lesz😆 es en nem hiszek ezekben amugy birom a vizontoket! 😆
2021. júl. 1. 19:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is vízöntő lesz (nem mintha hinnék benne), engem a legjobb barátnőm riogat miatta :D

Én halak vagyok de félig vízöntő (1990-en naptárban még vízöntőként voltam besorolva), úgyhogy szerintem a vizes jegyek a legjobbak, én örülök neki 😄

2021. júl. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Az én férjem vízöntő, a legédesebb, legokosabb férfi a világon, és a legjobb apa. Csak mondom 😁
2021. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az én férjem is vízöntő, és nála csodálatosab férjét, társat nem is kivanhatnék. Én amúgy oroszlán vagyok.


Nem könnyű ikyen szülővel. Szerintem határozottan meg kell neki mondanod, hogy nem vagy negatív dologra kíváncsi, és megkerni, hogy ne beszéljen neked ilyeneket. Megmondani neki, hogy ha nem hagyja abba, akkor sajnos kerülni fogod őt, mert nincs rád és a babára jó hatással.

2021. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem akarlak elkeseríteni, de ez csak rosszabb lesz.

Nálunk anyós (volt) full ilyen.

Nem adhatjuk ezt a nevet a fiunknak, mert bevonzzuk a rosszat.

Nem ehetek ezt meg azt, mert akkor lány lesz (wtf?!)

Én sem féltem egyáltalán a szüléstől (benn úgysem marad elvet vallom 😅) erre elkezdett ilyen meg olyan fogyatékos ismerősökről mesélni, hogy születénél váltak ilyenné... még férjem nagynénjének a rossz csípőjét (ami kb csak 10éve fáj neki) azt is arra fogta, mert rosszul született🤦‍♀️

Eleinte hidegen hagyott, csak az anyósom, meghallgatom, egyik fülemen be, másikon ki.


Aztán eljött a szülés. Megsértődött, mert csak mikor megszületett akkor lett felhívva, mert ő egyből jött volna, és benn lett volna velem a szülőszobán, mert a férjemnek ott semmi dolga nem volt, nem férfiaknak való dolog a szülés...

Megkértünk mindenkit, senki ne jöjjön be a kórházba látogatni, majd otthon... mindenki megértette, a mama már reggel 8kor ott volt (hajnalin2kor szültem, a hátam közepére se kívántam, emellett délután volt csak látogatás).


Aztán folyamat hivatlanul beállított. Miert nincs rend, miért nem főztem, stb. (A gyerekágy alatt). Folyamat fényképezte a gyereket azt pakolta fel a facebookra az engedélyünk nélkül.


Na azt meguntam. Egyszer este 8ra beállított, szinten hivatlanul, pont fürdésre. Telepakolta a fiam meztelen képeivel a netet.Amit addig nyeltem, na azt mind rázúdítottam. Még ő sértődött meg.

Onnan nem keresett minket. Ha én kitettem a gyerekről egy képet leszedte, majd kitette ő is, hogy így kisunokám úgy kisunokám, így szeretlek úgy szeretlek... közbe hónapok óta meg se kérdezte mi van a gyerekkel.

Letiltottam.

Ennek már 1 éve, azóta semmit nem hallottunk róla, nem is hiányzik.

2021. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!