Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteri genetikai...

Első trimeszteri genetikai UH, tarkoredo 3,1 mm, minden mást rendben találtak. Tudtok érdemben mondani valamit? 20 éves vagyok, párom 23.

Figyelt kérdés

2021. júl. 3. 06:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Akár szivultrahangra is érdemes az amniocentezis mellett akkor elmenni, az van államiban es magánban is. Az amnio is csak a kromoszóma rendellenességeket vizsgálja, ha valami egyéb szív probléma van, azt ott sem veszik észre.
2021. júl. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
82%
Hogy lehettek ennyire rosszindulatúak? Úgy beszéltek ennyi pénzről mintha rossz ember lenne akinek nincs a farzsebébe. Elment külön kombi tesztre, látszik hogy nem egy felelőtlen csitri. Kedves kérdező, először is próbálj megnyugodni. Ekkora tarkóredővel igen nagy százalékban teljesen egészséges kisbabák születnek. Menj el genetikai tanácsadásra de én a helyedben felkeresném a babagenetika egyesületet, akik a legnagyobb kedvességgel es szeretettel fognak neked segíteni. Hidd el, minden rendben lesz!
2021. júl. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Szivultrahangra megyek mindenkepp 20.héten. A vertesztet varom nagyon elvileg ma már meglesz az eredmény. Abban ha rendben találnak mindent megnyugodhatok? Igen, fogadott orvosom van (nőgyógyász) aki hétvégén is tud fogadni, nem szeretnek a munkából kimaradni a vizsgálatok miatt, ami miatt nem muszáj legalábbis. RMC-be mentünk direkt az sem volt olcsó, és mindent de tényleg mindent!!!!fiatalon, oneronkbol fizetünk, dolgozunk, igyekszunk. Nálunk 1000x szegenyebb szülők is vannak, mégis szép családot alkotnak és szeretik egymást.

Sajnos minden nekünk nem fér bele. Köszönöm 12.! A kommented nagy segítség 💕

2021. júl. 3. 08:05
 14/33 anonim ***** válasza:
73%
7. vagyok. Sajnos nem, a kombinàlt teszt ne nyugtasson meg, az csak egy becslés, sokat nem jelent. Csináltass amniot és szívultrahangot.
2021. júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
83%
5! Képzeld mi sem csináltattunk semmilyen extra vizsgálatot a szokásoson kívül. Most el is szégyelltem magam de rendesen. Ennek ellenére a gyerek minden fizetős oltást megkapott (igen a 20.000/db-os rotát és a 30.000/db bexerot is). Nem kell ám lenézned azokat akik nem tudnak egyszerre 200.000 Ft-ot kiadni.
2021. júl. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a tarkóredő miatt nem fog nagyon jó eredmény kijönni de ha jó a véreredmény, nagyon rossz sem. Közepes. Ezt neked kell majd eldönteni, hogy megnyugtat e. Angliában pl 150-200 felett mindenki alacsony kockázatú és nem ajánlanak további vizsgálatot. Nekem 2500 jött ki, én nem mentem tovább de sokszor eszembe jut, hogy mi van ha. Ha mindenképp megtartanátok a babát nyilván nem érdemes tovább menni de ha nem, vagy nyugodtan szeretnéd tölteni a babavárást akkor pedig igen. Még azthiszem időben vagy a cvs-hez is. De csak ismételni tudom magam, babagenetika. Anyagilag is segítenek ha indokolt, de ha ők mondják hogy nincs baj akkor nincs baj :)
2021. júl. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
22%

"Nem kell ám lenézned azokat akik nem tudnak egyszerre 200.000 Ft-ot kiadni.'


Nem nézem le, nem rossz ember, aki nem tud ennyit kiadni, csak akkor ne vállaljon gyereket, hanem előbb teremtse meg hozzà a feltételeket.


De most komolyan, tegyük fel, hogy lesz valami baja a gyereknek - ilyen tarkóredővel ugye feltételezhető -, akkor a fejlesztést, gyógyszert miből fogják kifizetni?


Nem kell gazdagnak lenni, de ahol nincs 200 ezer forint tartalékban bármilyen gond esetére, oda baba sem kell. Akkor sem, ha fáj az igazság. Aztán a gyerek meg majd ide írja 15 év múlva a kérdéseket, mit csináljon, ha csórók és csak a stressz van otthon a pénz miatt és az iskolában is cseszegetik, mrt ő az egyetlen, aki egy nyamvadt szendvicset sem vehet soha a büfében.

2021. júl. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk csórók. Viszont te szerintem nem a legélesebb kés vagy a fiókban, és a rosszindulat csak úgy dől belőled. Köszönöm segítő hozzaszolasod, de többet nem kerek belőle.
2021. júl. 3. 10:42
 19/33 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem meg nem kellene mások zsebében turkálni! Nem is ez volt a kérdés!


Kérdező, ha nem vállalnád a Downos babát, akkor amniocentézis kell, ha vállalod, akkor igazából mindegy.

Én nagyon parás voltam sajnos és elmentem egy profi uh-oshoz egy profi géppel, ngy rutinnal, ez is fizetős volt.

2021. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem az Rmc árait, szinte annyit költöttetek a kombinált tesztre az ultrahang mellé, mintha megcsináltattatok volna egy genetikai uh-t a kórházban (az is alapos) és csináltattatok volna mellé egy alap Prenát. Fiatal vagy, nem néztél valószínűleg utána, de sok értelme ennek így nem volt, hiszen szív uh-ra úgyis mész, a kombinàlt teszt pedig nem ér sokat és a vége úgyis amnio lesz. Mindegy már, de a jövőben jobban utána kell nézni a dolgoknak, mert kidobtatok egy csomó pénzt.
2021. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!