Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idősen tiltott az...

Mennyi idősen tiltott az utazás terhesen?

Figyelt kérdés

Jövőhéten utaznánk a családunkhoz,szülés előtt szeretném látni őket,most lett rá alkalmunk hazamenni Németországból.

25hétben vagyok most,hétfőn megyek ultrahangra,mindenféle képpen ki kérem és meg fogadom az orvasom tanácsát,eddig a terhességem alatt semmi gond nem volt.

Kiváncsi lennék,hogy ti be vállalnátok e kb 1000km-es távolságot ennyi idősen.

Saját autóval mennénk,megtudunk álni többször,vissza csak 3 héttel később jönnénk.



2021. febr. 2. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nincs olyan, hogy kifejezetten tiltott. Az anya és a baba állapota határozza meg szabad-e.

Viszont ha táppénzen vagy, az okozhat gondot, mivel tp alatt nem hagyhatod el a lakóhelyedet. Engem emiatt nagyon leszidott a doki annó,pedig csak 2 megyével mentem arrébb, hogy haza hozzam a lànyom. Elvileg nem utazgathatsz tp alatt. De beszéld meg a dokival.

2021. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Nincs általános tiltás. Kolléganőm 20-22 hetesen repült a tengerentúlra. Egy autóút nem hiszem, hogy különösebben problémás lehetne.
2021. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Miért lenne tiltott?!
2021. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom,én csak félek nehogy valami baj legyen belőle.
2021. febr. 2. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
repülni lehet 30-33.hétig,autoban utazni nem sofőrként lehet 36.hétig
2021. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!