Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki először mindenke...

Van olyan aki először mindenkepp abortuszt szeretett volna, majd később másként döntött mert atfordultak benne az érzelmek? Én megtartom a kicsi nyuszit, 13 hetes vagyok, de sokáig abortuszon gondolkodtam

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem örültem a terhességnek sőt gyűlöltem a tényt, egyből abortusz volt a választás de meggondoltam magam 10 hetesen, mert át fordult bennem minden es jelenleg én vagyok a legboldogabb hogy a kicsikem velem van 😍 tényleg annyira örülök hogy így alakult, semmi pénzért nem gondolkodnek megint a másik választáson.


Csak lelkiismeret furdalásom van nagyon, mert már most szeretem öt es imádom, de a halálát akartam először csúnyán szólva.


Más is volt így? El tudta engedni a belső fájdalmat lelkiismeret furdalást?



2021. júl. 9. 09:16
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom!!:( mekkora volt a pici? Mi volt a betegsége?
2021. júl. 9. 10:53
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

5 hetes volt.

Hypoplasias balszivfel szindróma. (HLHS)

2021. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Genetikai uh-kon nem láttak semmit?
2021. júl. 9. 13:33
 14/24 anonim ***** válasza:
83%
Sokan vannak,hogy abortuszt akarnak és visszafordulnak.egy női ismerösöm a harmadik baáját elvetetni akarta,mert a baba apja lelépet szakitottak.baba méretei nagyok voltak,és baba megmarat és 14 éves kislány most már
2021. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%

12 vagyok.

12 hetes genetikain minden rendben volt.

18 héten azt mondták kissebb a gyerek, menjek vissza később mert a méretek alapján csak 16 hetesnek felel meg, ott aztán minden rendben volt szépen fejlődik azt mondták.

Aztán 24 hetes genetikai kB 2p volt a vizsgálat. Aznap este szörnyű remalmom volt, másnap a baba nem mozgott így rohantam vissza UH-ra. Szerencsére egy nagyon jó genetikust fogtam ki 1,5 óráig UH-zott. Ő azt mondta hogy hason fekszik a baba igy nem látja rendesen a balszivet,menjek el Debrecenbe vagy Pestre magzati szívultrahangra (csak ebben a 3 városban van magzati szívultrahang) rá 1 hétre kaptunk is időpontot és az arcunkba vágtak hogy a baba halálos beteg, azonnal menjek és szüljem meg. A kezembe nyomták a papírt hogy ezzel meglehet szakítani. ami persze már szülés lett volna. Aztán gondolkodtam hogy megkell szülnöm, mindneki azt mondta szüljem meg jobb most mint később. De nem tettem. Gyönyörű szülesem volt, 3860 gramm és 57 centivel született. (most 16an lenne 2 éves 🖤) aztán 2 naposan műtét, majd megint, és az utolsót nem bírta a szíve. 37 napot élt. Talán jobban tuleltem így, és ez durván hangzik de ha én olom meg jobban fájt volna hogy mivan ha elhetne és itt lehetne velünk,vagy kiderult volna hogy nem beteg, vagy nem ennyire súlyos....

[link]

Akinek van ereje olvassa el, itt jobban levan írva az a pár nap amit velünk tolthetett.

2021. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

15-ös nagyon-nagyon sajnálom ami veletek történt!

öszinte részvetem!

Kivánom hogy a fájdalom az idö mulásával elviselhetövé váljon..🖤

2021. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
15-ös. Elolvastam a cikket, de lehet nem kellett volna. 😔 A szívem szakad meg értetek, nagyon sajnálom, ami veletek történt. Őszinte részvétem.
2021. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elsírtam magam nagyon sajnálom :( nem is tudom hogy lehet ezt feldolgozni :,(
2021. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
15 vagyok. Köszönöm 😪 sajnos a július mindig nehéz hónap a számomra.
2021. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Tragédia, nagyon sajnálom a kisfiad!🖤


Nem tervezett baba volt a kislányunk. Én is először abortuszt szerettem volna, a párom pedig megtartani. Nagyon megrémültem, mikor kiderült, hogy terhes vagyok, majd lenyugodtam és tartott egy hétig, de logikusan végig gondoltam, hogy mi legyen. Most 2 éves, gyönyörűszép, és nagyon boldog vagyok, mert akkor jó döntést hoztunk :) gondtalan terhességem volt, nagyon nyugis baba volt, nem éjszakáztam, sokáig tudtam szoptatni is. Úgyhogy ennél jobban nem is alakulhatott volna! Eszembe jut néha, hogy mi lett volna ha..és milyen butaság lett volna..eleinte volt emiatt bűntudatom, de már nem gyötröm magam vele, örülök, hogy így alakult, és kész.

2021. júl. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!