Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki először mindenke...

Van olyan aki először mindenkepp abortuszt szeretett volna, majd később másként döntött mert atfordultak benne az érzelmek? Én megtartom a kicsi nyuszit, 13 hetes vagyok, de sokáig abortuszon gondolkodtam

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem örültem a terhességnek sőt gyűlöltem a tényt, egyből abortusz volt a választás de meggondoltam magam 10 hetesen, mert át fordult bennem minden es jelenleg én vagyok a legboldogabb hogy a kicsikem velem van 😍 tényleg annyira örülök hogy így alakult, semmi pénzért nem gondolkodnek megint a másik választáson.


Csak lelkiismeret furdalásom van nagyon, mert már most szeretem öt es imádom, de a halálát akartam először csúnyán szólva.


Más is volt így? El tudta engedni a belső fájdalmat lelkiismeret furdalást?



2021. júl. 9. 09:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
15-ös Fogadd részvétemet.Remélem lesz még baj mentes egészséges erős,gyermeked.Ezt a tragédiát senkinek nem kívánod.
2021. júl. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
65%
Én ey barátnőm történetét ismerem. Akkor ment egyetemre amikor kiderült, hogy hoppá terhes ( azthiszem csak 1-2 hónapja voltak a barátjával) teljesen kiakadt ment abortuszra. Majd rá 4 hónapra ismét terhes lett és nem vetethette el azt hiszem akkor ez volt a szabály , hoy nem lehet ennyi abortusz ilyen kis időn belül. Meg kellett tartania persze kiborult , nem volt más opció. Képzeljétek azóta még két gyermeke lett és tervezik a 4.et ràadásul ugyanazzal a fiúval aki akkor is volt neki persze már házasok <3 egyszer kérdeztem tőle , hogy lépett túl ezen , hogy előtte elvetette a babàt , de nem igazán nyilatkozott szerintem nem dolgozta fel...
2021. júl. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt középiskolába 2 roma lány osztálytársam,Az egyiknél besikerütl az első baba,a baba apja elvetetni akarta a lány nem.pasival szakitott a lány és lány megszülte 13-14 évesen,később még 1 babát szült más pasitol.A másik romao sztálytársam ugyan attol pasitol is terhes lett kétszer is egymás után nem ikrekkel,elsőt elvetet abortusz,terhes lett másodikkal elvetete a pasival szakitott.uj pasija van,akivel már 2-3 gyerekük van akiket megszütl megtartott.
2021. júl. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó könyv ingyen teljesen letölthető itt. [link]
2021. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!