Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányingeres kismamák! Mit...

Hányingeres kismamák! Mit esztek reggelire, ebédre vacsira és közte? A vajaskenyér főttkrumpli gondolatától is rosszul vagyok. Mit egyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Na, én ma jól kiszúrtam magammal--vajaskenyeret ettem (már valamit kellett) kár volt. Egyébként barackot szoktam reggelizni.

4-5 napja ebédre kínait eszek...ugyan azt a fajtát, krumpli és kacsa. Napközben barackot és nyalókát :) Inni csak colát tudok.

Nem éppen egészséges, de 2 hónap hányás után örülök, hogy valami nem ki hanem befele megy.

2010. aug. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Barack, barack, barack! Ha nincs friss, akkor befőttet.
2010. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tényleg barack? Jó megpróbálom.

Tegnap ettem csokis nápolyit jó volt meg almát rágcsálok. De éjszaka is alig aludtam a hányingertől. :(

Köszi.


Írjatok még ötleteket!

2010. aug. 27. 09:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Én most dobtam a kukába a barackot. :(
2010. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Na, az éjjellel én is gondban vagyok. Ahányszor felébredek jön a rosszullét.

Az előző terhességemnél legalább aludni tudtam-megváltás volt. Most meg, lényegében 10 percenként kipattan a szemem.. Ha meg mégsem akkor a lányom nem hagy aludni.


A barackot én is sokáig halogattam-nem mertem kipróbálni. De már örülök, hogy kisérleteztem.

Az alma is jó-nekem is.

Meg egy ideig dinnyét ettem.

Ja, és a wolf-os ropi--de a sót lecsipkedtem róla mert attól elég rosszul lettem.

Nekem a csokis dolgok nem igen jönnek be.


Ja, és még ami jól esik ideig-óráig a fagyi. A gyümölcsös fagyik.

Meg a gumicukor.

2010. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nálam is ez a helyzet. Első terhességnél alvás megváltás volt, és 7-8. hét volt csak hányingeres.

Most éjjel is felébredek akkor rosszul vagyok és 5. héten kezdődtek a rosszullétek, és ennek még nincs egy hete! Nagyon jó lenne ha nem lenne ez az egész mert a kisfiamat is el kell látnom.

Már megettem egy fél barackot, csipegetem. Ropit valahogy nem kívánom. A fagyira én is gondoltam mondjuk citromosra. A mentolos illatok bejönnek.

Te hányadik hétben vagy és mikor kezdődött a rosszulléted?


Ja és az együttérző beszélgetések is mintha jót tennének, A lelkemnek biztos így a közérzetem is jobb kicsit. Talán.

2010. aug. 27. 10:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem is az 5. héten kezdődött---én elhatároztam nem lehet rosszul, mert mi lesz a 2 éves lányommal.. Rá kellett jönnöm-nem elhatározás kérdése :(

12. hetet fogom töletni uh. szerint. Azaz már 7 hete kínlódok. Mondjuk én a lányommal is így voltam-bár akkor a 7-8. hét környékén jött, de tartott a 16. hétig (ha jól emlékszem). Vele még kórházba is küldtek.

És anno 11 éve a fiammal is megjártam a kórházat. Akkor is az 5. hét környékén kezdődött és kb. 14. hétig tartott...


Valahogy engem nem kerül :( Pedig igazán jár volna egy nyugis babavárás :p


Engem leginkább az nyugtat meg, hogy látom, nem csak én vagyok így. Sokan hisztinek meg mittudom én minden gondolják. Nem hisztizek, nem nyavalygok. De volt már, hogy sírva jöttem ki a wc-ből, alig várom, hogy megszülessen a baba :)

2010. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is úgy kezdtem hogy áááá tuti nem szabad hogy rosszul legyek mert mi lesz a kisfiammal? Aztán egyik nap hirtelen tört rám az egész. Nagyon várom már én is a végét.
2010. aug. 27. 12:35
 9/13 anonim ***** válasza:
pirítós, banán, citromos víz, puffasztott rizs, tészták, péksütik, gyümölcsök. örülök, ha ez lemegy. húsra rá se bírok nézni
2010. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
és leves.
2010. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!