Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes leszek és azt akorom...

28 hetes leszek és azt akorom kérdezni hogy az normális ha egyszer majd meg halok egy kis kajáért és van amikor meg nem kell semmi még a gondolatátol is rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a dolog.

Egyél úgy és annyit amennyi jól esik!

Én most 12 hetes vagyok. Van hogy elkap egy éhségroham van hogy az evés gondolatától támad a róka!

Az első babámnál is így volt. Úgyhogy ne aggódj!

2009. máj. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia.én is detto igy vagyok.egyik pillanatban éhen akarok veszni,másikban meg már a kaja látványa undorit,föleg most hogy kijött a meleg alig eszek valamit,de azért a napi 3-4 étkezést kikényszeritem magamnak.de a legjobb az mikor éhes vagyok nagyon és odapakolok magamnak egy csomo kaját és 2 falatnál többet nem tudok letuszkolni a torkomon-elmulik az éhségérzet.

27 hetes 1 babás

2009. máj. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!