Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Három hete volt missed ab...

Három hete volt missed ab műtétem. Mindennél jobban szeretnék anya lenni, de rettegek a terhesség gondolatától. Elmúlik ez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia..nagyon sajnálom!

Elevenen él bennem is ez az érzés!

Tavasszal veszitettem el a babámat én is és ammennyire áhítoztam a babára annyira rettegtem is,hogy újra megismétlődik.

De gyorsan 4 hónap múlva újra teherbe estem és most minden rendben velünk,a picilányommal 23.hetes vagyok !

Nem mondom,hogy teljes nyugalomban várom de próbáltam Rá figyelni,pozitivan hozzáállni és bízni,hogy most sikerül!

Nem vagy még túl rajta,azért vannak ilyen gondolataid,el kell a Picidet gyászolnod,csak az idő múlása segít ebben!

Adj időt a lelkednek,testedned!

Mielőbbi nagyon boldog babavárást kívánok Neked teljes szívemből!

2010. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, gratulálok Neked! Én is próbálom mondogatni magamnak, hogy majd a következő egészséges lesz, és hogy ki tudom hordani, de azt hiszem, aki átélte ezt az tudja, hogy az ember az iszonyatos fájdalom mellett a nőiségében is kudarcként éli meg, hogy nem képes kihordani egy gyermeket.

Hogy amiben már egyszer kudarcot vallott, az vajon változhat e. Biztosan igen, csak meggyőzni önmagunkat... na az nehéz...

2010. dec. 13. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem múlik el,nálam legalább is!

Az első terhességem 9. héten elhalt! :(

Kb 3-4 hónap útán éreztem azt,hogy talán újra neki tudok vágni a dolognak!

Persze 1 évre rá sikerült!

Nagyon féltem,de pozitívan gondolkoztam,és azzal nyugtattam magam,hogy a villám sem csap be 2x ugyanoda!

És bizony a következő terhességem meg üres petezsákot produkált! :(((

Ennek 5 hónapja,de próbálkozunk és majd csak szülök 1x!

Soha nem adom fel,de rettegek az újbóli kudarctól!

Sajnálom,hogy Te is átélted,de az idő a gyógyír mindenre!

2010. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!