Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetesen hirtelen piros...

5-6 hetesen hirtelen piros vérzés és egy 2 centis véralvadék! Kiderült nálatok, hogy mi okozta a vérzést?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma reggel átmentünk a férjemmel egy 60km-errel arrébb levő városba bevásárolni. Az egyik üzlet közepén egyszer csak azt éreztem, hogy elkezd valami folyni nagyon a lábam között, és nagyon görcsöl a hasam. Elsiettem a mosdóba, és akkor láttam, hogy nagyon verzek, amikor pedig megtöröltem magam akkor egy 2 centis véralvadék volt a WC papíron. Rögtön mentünk be a helyi nőgyógyászati ügyeletre, ahol megvizsgált az orvos, de ultrahangot nem csinált. Zárt a méhszáj, és ebből még bármi lehet. Holnap jelentkezzek az orvosomnál. Azt még tudni kell, hogy reggel futnunk kellett egy keveset, hogy elérjük a vonatot. Ez okozhatta a vérzést és a véralvadékot? Azóta mérséklődött a vérzés, már csak rózsaszín folyasom van, kicsit görcsöl a hasam

2021. júl. 11. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Még ma el kellene menned máshová, ragaszkodj a vizsgálathoz és az Utrogestanhoz!
2021. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tettem hozzá, hogy sajnos ilyen típus vagyok. Ő lenne a harmadik baba, az első 2 terhességemnél az 5.héttől vérezgettem, barnáztam egészen a 20. hétig. Két egészséges gyermekünk született, Rutascorbinon, és Magneroton kívül nem adtak soha semmi, hiába kértem progeszteron pótlást. De ilyen még nem volt, hogy hirtelen nagy mennyiségű darabos vérzés lépjen fel, majd abba is maradjon olyan hirtelen, ahogy jött.
2021. júl. 11. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 6 hetesen volt vérzés de egyáltalán nem ilyen. Méhen kívüli terhesség volt.

Ennyi futástól nem hiszem, hogy baj lenne, én most voltam nyaralni, táncoltunk, suppoztunk, strand matracra másztam fel.. (10 hetes vagyok)

Az orvos nekem azt mondta, hogy 8. hét előtt javarészt genetikai okok miatt vetél el az embrió.

2021. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2 terhessegemnel a verzes 5.-6.heten kezdodott, barnazas majd piros, 3.terhessegemnel 9.heten elontott a ver,meg voltam gyozodve hogy ö biztosan elment.3het fekvessel es reggel este progeszteronnal mindharom megmaradt.


En addig mennek ameddig valaki nem ir Utrot. Pihenj!

2021. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ett volna annyiban hagyni! Uh nagyon fontos lett volna...
2021. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem hematóma volt, de az rózsaszínes-pirosas vér volt görcsölés nélkül. Sajnos bármi lehet.
2021. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kedves kérdező?
2021. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Úgy néz ki minden rendben van. 24x17mm a petezsák, van szikhólyag, és az embrió 2,8mm. Szívhang még nem volt, jövőhéten megyek újra ☺️
2021. júl. 20. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!