Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki félt az első ultrahan...

Volt aki félt az első ultrahang előtt?

Figyelt kérdés
Miután pozitív lett a teszt és mentél az első vizsgálatra, hogy az orvos megerősítse a terhességet. Izgultál hogy minden rendben e, vagy semmi félsz nem volt benned, inkább izgatottság?

2021. júl. 13. 05:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél semmit nem izgultam. Fel sem merült bennem, hogy valami baj lehet.

Probléma mentes terhességem volt, minden úgy volt ahogy a nagykönyvben. Sosem vártam kifejezetten emiatt az uh-t sem, csak hogy lássam azért.


Masodik terhességem elvesztettük. Műtéttel fejezték be, ott el is csesztek valamit. Illetve maga a korházi bánás is padlóra küldött nem kicsit.


Most a harmadik terhességemnél mindenen félek. Ez nem a tankönyvi terhesség. Itt a vérzéseken, görcsökön át van minden. Nyitott méhszáj, furcsa folyások, érdekes szúrás/fájások. Na most minden uh-ra úgy várok mint a messiásra.

29hkm

2021. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem lombikbabám van, 4 évet vártunk rá. Az első UH előtt fél napig bőgtem, annyira ideges voltam miatta (pedig egyáltalán nem jellemző ez rám). Utána meg a boldogságtól sírtam hazafele, érdekes egy nap volt :D
2021. júl. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 flora08 ***** válasza:
Rettenetesen izgultam az első UH előtt, a váróban majdnem lefordultam a székről. Elmondtam az orvosnak, miért jöttem, ő pedig válaszolt, hogy "akkor, nézzük meg, úgy van-e, ahogy sejti". Én elfehéredtem, és csak nagyon halkan tudtam kinyögni, hogy rendben. Rá is kérdezett, valami baj van? Nem jó hír? Mondtam, dehogy nem, csak izgulok. A vizsgálat után mondtam el neki, hogy attól féltem, méhen kívüli, a nővéremnek egymás után kétszer volt :( Mindent rendben talált, de azóta is izgulok a vizsgálatok előtt. Én ilyen típus vagyok, tudom magamról. Ma megyek pont UH-ra, 25. hét.
2021. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, kitartást, ha gondolod írd meg mi volt! :)
2021. júl. 13. 12:17
 15/17 A kérdező kommentje:
Én majd 28-án megyek. 🙂
2021. júl. 13. 12:19
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem vérzés miatt korábban kellett menni, azt hittem, elment a baba, pozitív csalódás volt, hogy ép petezsák és szikhólyag volt az ultrahangon. A következő héten meg már pulzálás is :-) Izgulni az első előtt nem nagyon volt időm, tényleg rögtön azt gondoltam, hogy úgyis elment. Igazából a második előtt volt a legrosszabb a várakozás. Meg hajlamom van minden nőgyógyászati vizsgálat előtt beparázni, hogy most biztos valami probléma lesz.
2021. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az elsőnél csak kellemesen izgultam. Aztán mivel az missed ab lett, a következő két terhességnél minden egyes uh előtt sík ideg voltam, amíg nem éreztem őket mozogni, de persze főleg az elsőnél. Amikor már éreztem őket, volt kommunikáció, meg tudtam nyugodni.
2021. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!