Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes magánba menni szerinte...

Érdemes magánba menni szerintetek? Ha igen, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Első és második trimeszteri UH-n magánban voltam, úgy voltam vele, hogy mégis csak fejlődési rendellenességekre vadászunk, talán jobb minél biztosabbra menni. A II. trimeszterinél 20 perces csúszásban volt az orvos, megjegyzem nem azért mert az előző páciensnél probléma volt, ugyanis én voltam az első. Az első trimeszteri vizsgálattal meg voltam elégedve, de itt kb össz-vissz 4 perc jutott az UH-ra. Értem én, hogy az a lényeg, hogy minden rendben legyen, de azért ez így 33000 Ft-ért hagyott bennem némi hiányérzetet. A 30-32. heti ultrahangra érdemes vajon fizetősre menni, és ha igen, hova? (Budapest)

Nem fizetősen a Péterfy Kórházba tartoznék.



2021. júl. 14. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a czeizel elég jó, én is oda mentem a nagy uh-kra, a többi sima sztk vizsgálat volt.
2021. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy gondolom ha az alapvizsgálatokat felesleges magánban végezni, ha csak nincs valami feltételezhető gyanú arra, hogy a magzattal valami probléma van. Én már az első körösöket sem végeztettem volna magánban, viszont szülni inkább szülnék úgy.
2021. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már mai csirke, ezért döntöttem a magán genetikai uh-k mellett. Magánban szüléshez meg nem akarózik kifizetni 1-1.5 millió forintot :D Ahhoz a bőröm alatt is pénz kéne hogy legyen, de sajnos nincs :)


A Czeizelben kihez érdemes menni?

2021. júl. 14. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
En a hepinetet ajanlom maganban,nagyon jo. En a Janosban volt,de ott talan megszunt,de a Kleopatra-haznal meg megy,legalabbis szerintem. Aranylag olcso, 17 ezer volt genetikai uh,babamozival,illetve cd-n megkaptuk az egesz anyagot, egy keppel egyutt.
2021. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!