Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok,...

34 hetes kismama vagyok, eddig busszal jártam be a városba, ami tőlünk egy óra,de a kocsink sajnos nem jó, nemsokára mennem kell NST-re ahova többször bekell járni. Ki mivel oldja meg ha nem tud kocsival elmenni? Lehet kérni esetleg betegszállítot?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 16:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Addig van 4 hét h készlegyen a kocsi.

Egyébként meg busz, taxi, szomszéd.

Ilyen esetben nem jár betegszállítás. Hiszen nem vagy beteg.

Egyébként annak se jut akinek tényleg kellene

Miért nem jó a busz?

2021. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Taxi mennyiért vállal egy ilyen utat?
2021. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

Betegszállító nst-re, mert kényelmetlen buszozni. 🤣

Nekem 25 perc séta volt, gdm és magas vérnyomás miatt két héttel hamarabb is. Ő meg nem bír ki 2 vagy 4 alkalmat, nem emlékszem már. Jujj, bele ne akarjuk már halni az állapotosságba.

2021. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen akik segitettek, azért a legtöbb válasz elég lekezelő volt, úgy hogy nem is ismernek, mikor csak egy ártatlan kérdést tettem fel.

Az utolsó kommentelőnek üzenem, hogy nem a buszt nem birom, mindigid busszal jártam mindenhova. És én lennék a legboldogabb ha 25 perc gyaloglás után beérnék a kórházba ahogy ön is, de sajnos nagyon messze lakok a várostól, és még a városba is átkell szállnom buszra, vagy plusz 40 perc séta. Cukor és magas vérnyomásos vagyok, nehezen birom. Nem akarok a buszon rosszul lenni azért tettem fel a kérdést hátha valaki tud segiteni, de köszönöm megoldom máshogy.

2021. júl. 17. 14:27
 15/16 anonim ***** válasza:
57%
En is magas vernyomasos voltam terhesseg alatt es 1es cukorbeteg (nem terhessegi hanem kisgyerekkori)...
2021. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
metrozás,sima buszozás,rokon-szomszéd akinek van autoja
2021. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!