Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13-hetes kismama vagyok,...

13-hetes kismama vagyok, tegnap véletlen belerúgtam a szekrény sarkába, és a nagy lábújjam bedagadt, és lila. Eltört? Nagyon fáj? Ebböl mit érez a babám?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A baba max a fájdalomból annyit érez szerintem, hogy "anyának fáj valamilye, szegény..."Eltörni éppenséggel eltörhetett, borogasd, ha nem múlik orvossal nézesd meg!De ha eltört se tudnak mit kezdeni vele, pihentesd, boldog babavárást!
2008. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy érez belőle valamit.

Én tegnap előtt rúgtam bele a kanapé ágyneműtartójába, nem láttam a hasamtól hogy nincs rendesen vissza tolva. A körmöm azonnal belilult, de már nem fáj, most várhatom hogy leesik, vagy sem. De ugyan úgy rugdos a baba, semmi extrát nem produkált mikor megtörtént.

29 hetes

2008. dec. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!