Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Poci kemenyedesre olvastam,...

Poci kemenyedesre olvastam, hogy mindenkinek magne b6-ot irnak fel. Ezt el lehet kezdeni szedni onszorgalombol? Ugyan is angliaban nem igazan foglalkoznak ezzel.

Figyelt kérdés

Tegnap voltam orvosnal akinek emlitettem, hogy ha setalok lepcsozom bekemenyedik a hasam, olyan mintha egy hatalmas kovet cipelnek. O megkerdezte ugyan hogy faj e...mire en mondtam hogy nem faj igazan, hanem kellemetlen. Azt mondta O ezzel csak akkor foglalkozik ha faj, vagy verzek. Na most kicsit aggodom, penteken megyunk haza magyarorszagra, es nem akarom hogy gondom legyen...szoval az erdekelne, hogy ha onszorgalombol szedem be azzal nem artok a babanak ugye? Ja amugy 30 hetes, elso babas vagyok

Mindenkinek koszonom a segitseget elore is.


2008. dec. 9. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szedhetsz, semmi bajotok nem lesz tőle.
2008. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem ártasz vele, de a max. adag 3x2 db legyen, bár ha még nem szedted elég szerintem a 3x1-is bőven. és fontos, hogy csak a 36. hétig lehet szedni! különben a magnézium görcsoldó hatása miatt el fogja tompítani az esetlegesen jelentkező (jósló)fájásokat.

egyébként meg hasznos szedni a magnéziumot, mert a has keményedése a méh összehúzódása miatt van, ami sajnos koraszülést idézhet elő ha sokszor ismétlődik.

erre én is szedek magn. tablettát is és pezsgőtabit is.

2008. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem mindenki szedi a magneb6-ot, van aki másik fajtát szedeget.

Nyugodtan szedheted önszorgiból a magneb6-ot, nem lesz baja a picidnek.

Sok boldogságot!

2008. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a gyors valaszokat.
2008. dec. 9. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Otthon szülsz Magyarországon?
2008. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!