Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek méhen kívüli terhessége...

Akinek méhen kívüli terhessége volt, mikor derült ki és milyen tünetek jelentkeztek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan fájt az oldalam. Nem tudtam mitől lehet. Kihívtuk az ügyeletet, az orvos vakbélre gyanakodott, De annál jobban fájt. Kérdezte a doki, hogy hívjon,-e mentőt, gondoltuk a férjemmel, hogy van kocsi, ő be tud vinni. Csak éppen annyira fájt már, hogy lábra sem tudtam állni. Végül a kórházban állapították meg, hogy ez bizony méhen kívüli.
2021. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem velem történt hanem egy kedves ismerősömmel, sajnos kb.pár hete. Erős hasi fájdalommal ment ügyeletre ahol nem láttam terhességet, a fájdalom elmúlt, de nem engedték haza, vért vettek, másnap semmi nem történt, nem engedték haza,harmadnap újra vérvétel ahol is az eredmény után újabb uh volt és a doki közölte vele, hogy sajnos a vér eredmény se jó plussz méhen belül nem lát semmit és ez sajnos méhen kívüli, másnap reggel megtörtént a laparoszkópia ahol nemtudták megmenteni a petevezetéket!És semmi fájdalma nemvolt csak erősebb görcsök az első nap.
2021. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat nem láttak terhességet.
2021. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Sajnálom, amik történtek.

1# Hanyadik hétben jártál akkor?

2# Tudott a terhességről az ismerősöd? Hány hetes volt?

2021. júl. 21. 20:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudott szegényem,pénteken küldött képet a pozi tesztről, vasárnap újra csinált ami sokkalta erősebb volt, bízott benne, hogy minden rendben lessz hisz ez már a harmadik vesztése volt, rá egy hétre vasárnap este jött az üzi korházba van. Kb. 5-6hetes lehetett szerintem maximum!engem is megrázott, mert én meg babát várok 4vesztéssel a hátam mögött! Én kívánom, hogy nálad minden rendben legyen, gondolom félelem van benned azért is érdeklődsz. Én szorítok 🙏
2021. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose derült ki, mert a második gyereket még szoptattam.
2021. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl hamar küldtem el: szóval a második gyerek születése és a méhen kívüli között 7 hónap telt el, úgy, hogy nem menstruáltam közben.
2021. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7 hetes voltam, 4 pozitív teszt, barnás pecsételő vérzés folyamatos minimális hasfájás.

Utolsó 2 napban erős alhasi görcsök, alig bírtam megmozdulni, sürgősségi műtétet csináltak, éppen időben.

2021. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!