Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet méhen kívüli terhesség?

Ez lehet méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiam aki 12 kg, és egy hete amióta halvány pozitîvat teszteltem a nemvárt előtti napon, igyekszem nem hasizomból emelni, és a bal oldalamra szoktam tenni. 2-3 napja elkezdett fájni az oldalam a jobb oldalon. Olyan meghúzósan, de furán a bordámnál-derekamnál. Vérezni nem vérzek, néha mensi szerű fájdalmam van, ami normálisnak mondható. Orvoshoz egy hét múlva mennék csak, de nagyon aggódom hogy lehet hogy nem jó helyen tapadt meg a baba.
2021. júl. 27. 02:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Lehet vese probléma is. Elől fáj vagy inkább hátul?
2021. júl. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most inkább hátul, de olyan viszketősen.
2021. júl. 27. 07:57
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Nekem fájt az alhasam 5 hetesen, de nem véreztem, barnáztam és nem is volt semmi gond.

Most 12 hetes vagyok és engem eddig végigkísért a hasfájás. Nem görcsölgetek, hanem ha úgy mozdulok, húzódzkodok (fáj a hasam ha a strandon mászok fel a matracra), akkor húzódik, fáj a hasam szex után is, pedig nem vagyunk durvák.

5 hetesen amikor kivizsgáltak és megállapították h jó helyen van az embrió, azt mondták h normális ha időnként fáj a hasam.

A 8 hetes uh-n minden rendben volt.


Volt méhen kívüli terhességem is, ott folyamatosan görcsölt a hasam minden nap és pecsételő vérzés volt a wc papíron, utána pedig non-stop barnázás.

2021. júl. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem lesz baj kérdező,meg marad a baba.ha aggodsz nézesd meg magad.méhen kivüli ritka dolog
2021. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg az utolsó válaszadónak❤️
2021. júl. 27. 09:09
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Nekem volt méhen kívülim sajnos, na az nem ilyen volt.


A méhen kívülire ami jellemző, a folyamatos görcs, és nem mensi szerüen, hanem azon az oldalon, ahol beágyazódott. És egyre durvábban, egyre élesebben.

Emellett folyamatos barnázás, de nem csak simán, hanem ilyen kávézacc szerűen.


Nekem az sztk-s doki nem vette észre a petevezetőben, ráfogta, nem vagyok terhes.


Magándokihoz mire eljutottam, olyan fájdalmaim voltak, nem tudtam menni szó szerint. 8hetesen eldurrant a petevezetőm, pont mikor tartottam a műtétre.


Azóta lett egy fiam, a termeszetes szülés nem fajt annyira, mint akkor az.

2021. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

#6 fuh jaja szegény nagyon sajnálom, hogy ezen kellett keresztül menned!

Borzasztó, hogy milyen inkompetens orvosok dolgozhatnak!

Engem csütörtök éjjel megvizsgáltak, szombaton vért vettek, hétfőn vért vettek és megvizsgáltak és aznap már haza se engedtek, egy hétig a kórházban tartottak, hogy nehogy baj legyen.

2021. júl. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Kérdező:Minden nő megérdemli a méhen belüli egészséges babát,egészséges terhességet.

2021. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerencsére minden rendben can
2021. aug. 2. 23:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező:Méhen belüli terhességed van?Ha igen,akkor Gratulálok
2021. aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!