Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gáz az, ha a nőnek a...

Mennyire gáz az, ha a nőnek a harmincas évei végén-negyvenes évei elején az unokája, vagy z unokái idősebbek a nő legkisebb gyermekénél?

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Az anyukák boldogok?

A gyerekek boldogok?

Akkor kit érdekel?

2021. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire. Hacsak nem nyomorban élnek..
2021. júl. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Catelar válasza:
20%
Nagyon!
2021. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Az még oké, hogy unokája van (bár ez sem a legjobb), de hogy a gyereke fiatalabb az unokánál, az már gáz, nagyon is. Persze, ezt ők nem így látják.
2021. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

És ha gáz egyes idegenek szemében, akkor mi van?

Őszintén kérdezem?

Akkor ne vállaljon valaki gyereket, mert nem jönnek ki az évek az anyjával?

Vagy akkor most sose találkozzanak, mert egymás mellett furán néznek ki?


Tényleg érdemes úgy élni az életünket, hogy idegenek véleményét csekkoljuk és csak akkor teszünk meg számunkra fontos, boldogságot okozó dolgokat, ha egyetértenek ezek az idegenek, hogy nem fognak rá csúnyát gondolni?


Nem kéne felnőni miután elhagyjuk a gimit és végre olyan dolgokat csinálni, amiket tényleg szeretnénk?

2021. júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Soha nem foglalkoztam más emberek véleményével.

Én életem. Én 40 vagyok, a lányom 20 lesz, meg simán lehetünk egyszerre terhesek. Szerinted fog érdekelni pár nyomorult mit mond? Biztos hogy nem 😂😂😂😂

2021. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a fiam idősebb mint apám lánya(húgom)🤷
2021. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a gyermeked meg az unokád teljesen jól el lesznek, és együtt nőhetnek fel :) így legalább tudsz unokázni is! 😊
2021. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!