Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyósom nem igazán örült az...

Anyósom nem igazán örült az első lány unokának. Beszéljek vele róla hogy ez rosszul esett?

Figyelt kérdés

Párom felhívta és lerázta annyival hogy dolga van nem is mondott rá semmit utána visszahivta és aztmondta mit csinaljon egy lánnyal? Egésznap plázába fog vele lenni vagy mi?

Iszonyatosan rosszul esett főleg hogy nekünk nagyon jó a viszonyunk. Én értem neki csak fiai vannak az első unoka is fiú lett és új lehet a helyzet de azért ez szerintem elég csúnya volt és eléggé meglepett…


2021. júl. 29. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Csúnyán reagált, de szerintem később majd megszokja. Ha meg nem, akkor nem kell sűrűen találkoznotok, örülj neki.
2021. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem volt szép reakció, ilyen lehet a stílusa.

Ha csak fiai vannak, új lehet a helyzet, de majd megszokja, biztos fog tudni mit kezdeni a kislánnyal.

Örülhetne is a sok fiú után egy kislánynak.

2021. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
Szíve joga így gondolni. Én sem örülnék lány ak
2021. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Az én anyosomnak a másik fiától két lánya van. Azokat imádja.

Én most kisfiút várok, első baba. Tojik rá. Meg rám is. Annak ellenére, hogy a szomszéd utcában lakik, nekem meg egész nap pihenni kell, mèg egyszer meg nem kérdezte volna, hogy pl főzzön e valamit. Pedig otthon van.

Férjem csinál mindent.

A másik két unoka körül rajongva…

Veszett rosszul esik nekem is, férjemnek is.

Ha gonoszság ha nem, azt mondtuk, hogy majd mi választunk neki öregek otthonát…

2021. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy szülő vagy nagyszülő nem képes nemétől függetlenül ugyanúgy szeretni a gyerekét vagy unokáját, azt én egy leköpni való, undorító féregnek tartom. És különösebben nem is titkolnám előtte a véleményemet. Szerencsére a mi rokonságunkban ez teljesen elképzelhetetlen lenne.
2021. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Nemhogy örülne a kis unokának, undorító
2021. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, az ilyen nagyszülő is elég sérült. Pl nálunk minden oldalról teljesen mindegy volt, de egy munkatársam így az orrom alá nyögte, hogy " jajj, szerencse, hogy fiú, én utálom a lányokat", hirtelen olyan ideges lettem(főleg, hogy tényleg mindegy lett volna a neme), de csak annyi hagyta el a számat, hogy szerencse, hogy neked nincs unokád... :)
2021. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még van sertodve hogy neked lett lányod neki még nem és mivel gondolom nem túl tudatos ezért ilyen szegyelletesen fejezi ki magát

Mi őszintén beszélgettünk erről anyosommal, ő nagyon szeretett volna egy lányt.(fiai vannak) Most lett egy lány unokája örül neki.

2021. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na én biztos mondtam volna neki,hogy nem is neki szülöm! Nem kötelező neki a gyerekem életébe lennie pláne ilyen hozzáállással..

Jó k…g egy anyósod van Kedves kérdező! Nagyon sajnálom,de az ilyen azt se érdemli meg hogy foglalkozz vele!

2021. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Idióta egy nő lehet...Remélem az ő öreganyja is, így reagált, amikor meglátta, hogy lány lett.


Én nem keresném őt többet, a férjem menne csak hozzá, de, hogy ő nem jönne hozzánk az is fix.

2021. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!