Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen miért nem érzem...

26 hetesen miért nem érzem annyit a kisbabám mozgását mint elötte?

Figyelt kérdés

Ez az első terhességem 26 hetes vagyok és teljesen tapasztalatlan. Sajnos volt már két spontán vetélésem még a 12. hét elött. Nagyon aggódok a kislányomért nagyon nem szeretném, hogy bármi baja legyen. A 2. trimeszteri mérések alapján teljesen egészséges. A magzat mozgást már a 17. héttől érzem. Viszont most 2 napja alíg, hogy érzem a mozgását. Bár pl. amikor otthon meghallgatom a szívhangját mindig tudtomra adja, hogy nem tetszik neki az amit csinálok mert azonnal mozgásba kezd. Eddig nagyon eleven baba volt. Remélem ez csak átmeneti. Már nagyon sok aggodalom miatt mentem nőgyógyászhoz és a legközelebbi korház kb. 70 km-re van. Legszívesebben mennék és lagalább megnyugodnék, de sokak szerint lesz még olyan nap, hogy "lusta" és dokihoz menni felseleges mert jól van.

Tapasztalt anyukák véleményére vagyok kíváncsi és persze tapasztalataira. Nektek is volt már olyan napotok, hogy nem mozgott annyit a pocaklakótok?


2021. júl. 30. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A kisbabák nem egyformák, ahogy nőnek. Nem kitétel hogy mindegyik úgy mozogjon mint a villam megy agyba főbe rugdosson. Ha minden vizsgálat rendben volt, akkor ne aggódj ezzel csak magadnak meg neki ártasz.
2021. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezen felesleges aggódni...

Te sem minden nap ugyan annyit mozogsz...

Meleg van neki is. Sőt, front is jön. A helye is szűkül. Tök normális.

Én 31 hetes vagyok, nekem sem minden nap egyforma.

2021. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat :)
2021. aug. 3. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:
A babád él és jol van.lusta a melegtől jo időtől frontol.meg egyre nagyobb a babád,egyre szükőseb odabent
2021. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!