Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek valamilyen "altáji"...

Akinek valamilyen "altáji" károsodása maradt szülés után,az válalt több babát? Mi lett a kimenetele?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy méhsüllyedés,inkontinencia, hólyagsérv, végbélsérv stb.


Előre köszönöm a válaszokat.


2021. júl. 30. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Először úgy olvastam hogy altáji káromkodás 😂😂😂


Nekem vagy a méhem süllyedt meg vagy a hüvely falam vagy nem tudom. Vizsgálat után konkrét válaszom nincs, mert a doki szerint semmi gondom, de bizony se futni se erőltetni magam nem tudom, mert a méhszájam egészen kidudorodik olyankor… Nyugalmi helyzetben és a hétköznapokban nincs gondom. Tampon sem úgy van már bennem mint régen..


Első kérdésem volt a második terhességem során a magán dokimnál, hogy mi vár rám? Azt mondta, biztosan meg tudom szülni, mert olyan nincs hogy kiessen a nő méhe vagy bármi. Viszont utána biztosan kell majd intimtorna, hogy megerősödjenek odabent a dolgok.


“Sajnos” nem tudok nyilatkozni hogy mi lett belőle, mert a második fiam végül császáros lett pár komplikáció miatt, úgyhogy végülis az eredeti, első terhesség utáni állapotomban vagyok azóta is.

2021. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Inkontinencia és aranyér.

6 hónapos volt a fiam, mikor újra terhes lettem, tehát még el sem tudtam kezdeni helyrerakni magamat.

Jelenleg 36 hetes terhes vagyok, mindkettő csak rosszabbodott az elmúlt időszakban. Hogy szülés után mi lesz, azt elképzelni sem tudom 😟

2021. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Vállaltam. Szerencsére nem lett rosszabb, mondjuk ez nem nagy szám, mert nehezen lehetett volna még vacakabb.

Méhsüllyedés, hüvelyfalsérv, érzéketlenség. Stressz inkontinencia - egyszer volt azóta, hogy a gyerekektől elkaptam a hányós hasmenéses vírust, hát sajnos előkerült a felnőtt pelenka, mert ahogy fent jött, alul se tudtam tartani. Bocs a naturalizmusért.

2021. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Aranyér.

2 eves a fiunk, 30 hetes terhes vagyok

2021. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Kövtetem

Első után semmi gondom nem volt a kezdeti enyhe inkontinenciàn kívül.

Ez is rendbejött 6 hét alatt.

Pedig nehéz, hasból könyökölős több órás kitolás volt.


2. Terhesség a nagy 9 hónapos korában indult

Könnyű, gyors szülés mellé méhsüllyedés épp csak pici, alig érezni( én ha felnyúlok, tudom, hogy feljebb volt ..)

Viszont hüvelyfalsérv mind húgyhólyag, mind végbél oldalról van.


3. Babában gondolkodunk

2021. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Vállaltam volna, de elvetéltem sajnos ikrekkel a második terhességnél, aztán utána már nem jött össze többször.

Nekem a gátsebem nyílt szét, azonnal, varratszedéskor, masnap hegkimetszés, resutura, egy év múlva plasztika, de nem kívánom senkinek, nekem minden alkalommal szex közben bereped, napokig fáj :(

2021. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Inkontinencia, aranyér, kisebb süllyedés és hasfali gyengeség (szétnyílt hasizom), stb. Harmadikkal próbálkozunk. Amikor megvan, akkor majd megnézem, mit tudok ezekkel kezdeni, amikor már nem lesz több.
2021. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, várok még :)
2021. júl. 31. 07:32
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Nél gatmetszes es eleg durva aranyer.

2. Nál már terhesség alatt kijött újra na mondom ez is rossz lesz aztán igazából nem lett változás szülés után. Van aranyér,de nem fáj.

3. Babát várom elvileg már akármikor jöhet, ő se lesz kicsi. Aranyér mindig volt, de nem fájt 20-30 között kenegettem is,mert durvábban kijött és fájt, azóta “elmúlt” a fájós része.

Majd a 3. Után szeretnék vmi rekonstrukciót egyszer

2021. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első után fárokcsont repedésem volt....2 és fél hónapig szenvedtem vele,túl erősen nyomtam,a babát nem tudtam el látni..nem birtam tartani,sem ölben,sem állva,sem ülve,sehogy...pedig 3 kg volt

Még magamat sem,ha leültem,segítséggel tudtam csak leülni,ha fel akartam állni akkor is

Wczni sem tudtam,mert mikor nagy dolgom lett volna,az erölködéstől még jobban fájt


E miatt szoptatni sem tudtam...

Ha ezt előre nekem valaki megmondja,hogy ez lesz,akkor inkább a császárt választottam volna


A másodikat most várjuk,de program császár lesz


Ugye voltam ct-n, terhesség elött,és nem szülhetek többet,mert a farokcsontom igaz, hogy gyógyult állapotban van,de nem kockáztatunk,mert veszélyes lenne rám nézve

2021. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!