Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetesen ez "felelőtlenség"?

21hetesen ez "felelőtlenség"?

Figyelt kérdés
Borzasztóan vártuk a kisbabát volt már 4vesztésünk mind 7hét előtt így sose tudtam igazán megtapasztalni ezt a csodás érzést és persze borzasztó izgatottak vagyunk! De a félelem sokszor beárnyékolja a boldogságunk de igyekszünk pozitívak lenni! Persze a drága orvosom beszólt múltkor, hogy bármi lehet még vetélés vagy koraszülés ez szíven döfött ő állítja, hogy méhsövenyem van, de most a 20hetes genetikán se láttak semmit minden rendben van és eddig senki nemlátta, hogy az lenne a bajom! A lényeg már vettem egy két apróságot egyszerűen az anyai szívem nemtudta ott hagyni és mivel anyagilag azért oda csap a vásárlás így babakocsit most elkezdtük nézni, de persze most meg a családból kaptuk meg, hogy ez kicsit felelőtlenség hisz bármi lehet még, miért kell elvenni az ember boldogságát? Vagy tényleg sietek 😔
2021. aug. 10. 20:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek 🙏 aranyosak vagytok ❤️ ma pl.vettem egy kismama párnát mert már most nagy a hasam és azt hallottam ezzel jó aludni 😊 plussz kiválasztottuk a babakocsit igaz csak szeptemberbe vesszük meg mivel akkor már a saját lakásunkban leszünk 😊
2021. aug. 11. 14:20
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

A kismama párna nagyon jó!

Amikor nekem nagy volt a pocakom (ikrekkel nekem már 4 hónaposan volt vagy 6 hónapos hasam..😅) csak azzal tudtam aludni.Háttal utálok,jobb oldalon nem ajánlott csak bal oldalon aludni mert ott jobban áramlik a nem emlékszem micsoda (🤦),így maradt az,hogy félig hason félig oldalt kipolcolt hassal alszom.

Még ami nekem segített sokat az a szívhang figyelő,mert ugyebár ha lassul vagy megáll vagy valami azonnal tudtam menni az utca végén lévő kórházba (sajnos kellett is,de nem lett baj).

2021. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát esküszöm ez a kismama párna egy csoda, tegnap még gyorsan kimostam a huzatot este már öleltem is 😊 szívhang figyelő nekem is van tegnap épp ránéztem mert alig éreztem, de rendben volt ma védőnőnel voltam mondta, hogy ilyenkor meg vannak nyugis napok majd a 24héttől lessz erőteljesebb 😊 ma is lusta a kiscsaj de azért néha oldalba rúg 😀
2021. aug. 12. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!