Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lesz terhes pocakja,...

Mikor lesz terhes pocakja, egy túlsúlyos kismamának, és ő mikor érzi babát rúgni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Alkattól függ szerintem. Van aki alapból hasra hízik, úgy nehezen észrevehető a terhes pocak. Vannak ismerőseim akik voltak így kismama fotózáson, hát meg nem mondtam volna hogy tényleg terhes. A mocorgást/mozgást nem tudom
2021. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
179/108kg-val kezdtem a terhességet, 127-el mentem szülni. Kb. A 28-30. héten kezdett terheshasnak látszani, amikor már más is megkülönböztette, hogy nem csak kövér vagyok. A 15. Héten éreztem mozogni, ennek nincs köze a kövérséghez.
2021. aug. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
#2 vagyok. Mit vagytok úgy oda? Azóta lefogytam szépen. Vagy nem a kérdésre válaszoltam?
2021. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2-s válaszolo mindenkit fel pontozok a kérdéseimnél, negatív és pozitiv válaszokat is. Az egész weboldalon az összes téma körben, lepontozoak az emberek
2021. aug. 15. 12:47
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Az oké, csak nem értem, mi rosszat írtam.
2021. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Semmi rosszat nem írtál. válaszolo, válaszoltál a kérdésemre. Összes gyerekes topikba ez megy, ez megy kisállatos részben is. aki jo választ ir és válaszol kérdésre, azt pontozzák. nem tudom mi nem jo nekik.
2021. aug. 15. 12:59
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az első baba után lett túlsúlyom és kötényhasam. A második terhességem már 12 hetesen egyértelmű volt mindenkinek. Az elsőt és a másodikat is a 19.hét környékén kezdtem érezni. 167 cm és 92 kg volt a kezdősúly, most vagyok vele 30 hetes, 2 kg-t híztam eddig. A hasizmom pedig látványosan szét van nyílva, lehet majd szülés után műteni kell.
2021. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
100-110 kg-val lettem várandós mindegyik alkalommal. Az elsővel kb 16 hetesen egyértelmű volt idegeneknek is, hogy babát várok, a kicsikkel már 12 hetesen úgy néztem ki, mint a naggyal középidősen. A nagyot 14, a kicsiket 13 hetesen kezdtem érezni.
2021. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
158 cm magas vagyok, 75,5 kg-al lettem terhes. Tipikusan hasra hízó típus vagyok, de nagyon vékony a derekam. 11 hetesen egyértelműen látszódott, hogy terhes vagyok. Amikor a 19 hetes ultrahangra mentem, akkor kérdezte a nővér, hogy a 26 hetes ultrahangra mentem-e? Hatalmas pocakom lett a végére. Egyébként pedig a 18. héten kezdtem el érezni a babamozgást.
2021. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Senkit nem akarok megbántani,de aki eleve egy másik ember súlyával rendelkezik azon igazán nem könnyű észre venni a sok zsír,és hurka közt hogy most az terhes has-e a kövér idomok mellett vagy sem.


Én sem vagyok pehely súlyú,nem is akarok senkit ezzel leminősíteni,csak..na.

Valahol nagyon az utolsó hónapokban látszik meg azon,aki amúgy is széltében-hosszában egy Pou karaktert idéz fel az emberben.

2021. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!